reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witaj malutkans :D

Ja nawet jeśli do Was nie dołączę, to każdej będę kibicować mocno.

Z @ wychodzi mi termin na 18.02
Z objawów póki co mam trochę nabrzmiałe i bolesne piersi oraz od czasu do czasu bóle podbrzusza jak na @. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
reklama
Dziewczyny właśnie sobie zdałam sprawę z tego że żaden lekarz którego wczoraj odwiedziłam nie mówił nic o kwasie foliowym... brać, nie brać? Wcześniej nie brałam bo już straciłam nadzieję.. i nie wiem teraz...
 
Hej! Dołączam do was z terminem 14 lutego. Z @ wychodzi mi dzisiaj 5 tydz ale, że mam długie cykle to tak naprawdę jestem wcześniej ;). Jedna ciążę straciłam więc teraz jestem w stresie a na lekarza jeszcze za wcześnie. Jutro powtarzam HCg i już będę coś wiedziała. W dodatku jestem przeziębiona więc tym bardziej mam stres :(
 
reklama
Do góry