reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Owłosienia mi wystarczy, mam też nadzieję że jeśli jednak w ciąży włosem bujnie obrosnę to potem to sobie samo ładnie wypadnie. :) pietruszka i marchew były jeszcze polane oliwą i pieczone w piekarniku więc chyba nie jest to takie znowu dietetyczne ;). Polecam spróbować, zwłaszcza pietruszkę, niesamowicie zmienia smak. Tylko trzeba uzyć trochę ulubionych przypraw. Mam też niezdrowe zachcianki, nieraz udaje mi się powstrzymać :D ale porażka ostatnich dni to hamburger w macu, pierwszy w życiu (i mam nadzieję że ostatni) [emoji12] a jakie masz zachcianki w takim razie, bo mi się wydawało zawsze że organizm powinien domagać się zdrowych rzeczy, to by miało sens...
Jakis specjalnych zachcianek narazie nie mam ale kręcą mnie owoce ;) to tez samo zdrowie :)
 
reklama
Moj mąż dziś stwierdził że wymyślam ale to tak samo z siebie :D wczoraj zrobił sobie do picia barszcz czerwony ja nie chciałam a wypiłam mu dwa kubki [emoji23] pierogi za mną chodzą nie chce mi się robić wiec poczekam aż mama przyjedzie do nas ;) ale będę jeść. Ciągle głodna jestem.

Czy jest tutaj jakaś mamusia mieszkająca w De?

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też ale dziś to masakra nie mogę się pochylić bo mi mózg oczami wypływa :(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny, no ale taki ból to wygląda na zatokowy... Nie macie problemów z przytkanym nosem, alergią? Bo w ciąży lubią się pojawiać takie rzeczy. Sama mam problemy z zatokami (tylko czołowymi więc to inny ból) i pomaga mi tylko coś z pseudoefedryną, a tego zapewne w ciąży nie można :( i boję się trochę co to będzie jak mnie ból dopadnie. Paracetamol wam pewnie nie pomaga, probówałyście?
 
Dzien dobry Dziewczyny :) niesmialo zagladam ;) poki co jestem na marcowkavh 2018 bo wedlug obliczen termin na 2 marca. Ale bede miala dwa tygodnie przyspieszona cesarke wiec bedzie luty ;) w pierwszej ciazy mialam termin na wrzesien ale coreczka pojawila sie w polowie sierpnia ;) pozdrawiam i gratuluje przyszlym mamusiom :*
Cześć, cześć! Zapraszamy :) mam jak Ty, ale o miesiąc wcześniej. Tetmin internet wyliczył na 1.02 a lekarz na 28/30.01 ale też czeka mnie casarka. Z tym, że do lutówek jakoś mi bliżej :D
 
@Ruby_Charm az mnie zemdlilo przez Ciebie [emoji23]

@Shemshi u mnie to zwykly atak migreny jak zawsze :/ mam na to leki i zazwyczaj pomagaja w godzine ale nie moge ich w ciazy brac...buuuuu.
Wieczorem jak moj niemaz wrocil do domu to robil mi zimne oklady, jeju jaki on jest kochany [emoji7], i bardzo mi pomoglo.
Paracetamol na takie bol nie pomaga, najwyzej troche zlagodzi bol.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, no ale taki ból to wygląda na zatokowy... Nie macie problemów z przytkanym nosem, alergią? Bo w ciąży lubią się pojawiać takie rzeczy. Sama mam problemy z zatokami (tylko czołowymi więc to inny ból) i pomaga mi tylko coś z pseudoefedryną, a tego zapewne w ciąży nie można :( i boję się trochę co to będzie jak mnie ból dopadnie. Paracetamol wam pewnie nie pomaga, probówałyście?
Ja ogólnie jestem alergikiem i po odstawieniu leków jest masakra jakaś, nos i gardło zaśluzowane, ale nie ma u mnie na to rady, niestety byle do zimy,a na wiosnę zacznę znowu brać leki
 
16 kg to chyba nie jest jakaś kosmiczna liczba. To też zależy ile ważyłaś wcześniej :) a udało ci się wrócić do wagi sprzed ciąży?
U mnie to taka skomplikowana sprawa z tą wagą bo przed ciążą schudłam 18 kg. Na wakacjach nad morzem, gdy jeszcze nie wiedziałam o ciąży za sprawą rybek, frytek i zimnego piwka (mniam mmmmm) przytyłam 4 kg, w pierwszym trymestrze schudłam 2 kg, później przybyło 18 kg. Po porodzie szybko leciało, bardzo dużo wypacałam, ale zostało mi 5 kg. Właśnie w marcu zaczęłam się odchudzać przed weselem w sierpniu i w maju zaciążyłam... Od taka karuzela... A ważę zdecydowanie za dużo choć mój chłop dzielnie nosi mnie na rękach :D ale o tak ludzie, którzy mnie nie widzieli długo od razu mówią wow jak Ty schudłaś8-)

Ha no i czy 16 kg to za dużo? Lekarz u którego potwierdzałam ciążę zważył mnie i powiedział, że ma nadzieję, że z taką wagą pojadę do porodu:errr: jak powiedziałam, że na mdłości pomagają mi tylko owoce to mnie skrytykował, że to sam cukier 8-)
 
A tak ogólnie mam ochotę popełnić zbrodnie, wstał poszedł do łazienki i zostawił budzik włączony w telefonie, o 5 rano, nosz ku*wa mac :mad: jedyne co go ratuje to to, że nie obudził dziecka. A ja już nie zasnę, umrę chyba dziś z niewyspania, latając za moim bączkiem...
 
reklama
U mnie to taka skomplikowana sprawa z tą wagą bo przed ciążą schudłam 18 kg. Na wakacjach nad morzem, gdy jeszcze nie wiedziałam o ciąży za sprawą rybek, frytek i zimnego piwka (mniam mmmmm) przytyłam 4 kg, w pierwszym trymestrze schudłam 2 kg, później przybyło 18 kg. Po porodzie szybko leciało, bardzo dużo wypacałam, ale zostało mi 5 kg. Właśnie w marcu zaczęłam się odchudzać przed weselem w sierpniu i w maju zaciążyłam... Od taka karuzela... A ważę zdecydowanie za dużo choć mój chłop dzielnie nosi mnie na rękach :D ale o tak ludzie, którzy mnie nie widzieli długo od razu mówią wow jak Ty schudłaś8-)

Ha no i czy 16 kg to za dużo? Lekarz u którego potwierdzałam ciążę zważył mnie i powiedział, że ma nadzieję, że z taką wagą pojadę do porodu:errr: jak powiedziałam, że na mdłości pomagają mi tylko owoce to mnie skrytykował, że to sam cukier 8-)
Rzeczywiście masz zawirowania, ale widzę, że i tyjesz i chudniesz bez trudu :) a to lekarz złośliwy :). Owoce to cukier ale witaminy też mają, więc lepsze to niż słodycze. Radzę może po prostu zrezygnować już z soków na rzecz wody i będzie ok.
 
Do góry