reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kuzwa od wczoraj glowa mnie boli i nie chce przejsc :( juz zmeczona tym jestem.
Mdli mnie ale to mi tak nie przeszkadza jak bol glowy :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie też ale dziś to masakra nie mogę się pochylić bo mi mózg oczami wypływa :(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Noo czacha dymi. Kupiłam apap ale na razie nie wzięłam. Pewnie ta pogoda i niskie ciśnienie tak działa

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby moja zachcianka byla pietruszka to maz by stwoerdzil ze w glowie mi sie przewraca [emoji14] pozazdroscic tak zdrowych zachcianek :)

Owłosienia mi wystarczy, mam też nadzieję że jeśli jednak w ciąży włosem bujnie obrosnę to potem to sobie samo ładnie wypadnie. :) pietruszka i marchew były jeszcze polane oliwą i pieczone w piekarniku więc chyba nie jest to takie znowu dietetyczne ;). Polecam spróbować, zwłaszcza pietruszkę, niesamowicie zmienia smak. Tylko trzeba uzyć trochę ulubionych przypraw. Mam też niezdrowe zachcianki, nieraz udaje mi się powstrzymać :D ale porażka ostatnich dni to hamburger w macu, pierwszy w życiu (i mam nadzieję że ostatni) [emoji12] a jakie masz zachcianki w takim razie, bo mi się wydawało zawsze że organizm powinien domagać się zdrowych rzeczy, to by miało sens...
 
Ja się trzeci dzień zazeram plackami z mąki kasztanowej z truskawkami nutella z awokado i polanymi mlekiem kokosowym posypane erytrolem i cynamonem. No orgazm podniebienia!!!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżizas!!!
Zazdroszczę!!
Ja to bym chciała mieć takie zachcianki, później dziwię się skąd w pierwszej ciąży przytyło się mi 16 kg.... Aż się boję co teraz będzie
16 kg to chyba nie jest jakaś kosmiczna liczba. To też zależy ile ważyłaś wcześniej :) a udało ci się wrócić do wagi sprzed ciąży?
 
reklama
Kapusta kiszona ze śmietaną??? :szok:
Nie brzmi mi to dobrze :-D
Mi też wydawało się bardzo dziwnym połączeniem, ale jak pierwszy raz spróbowałam to od razu wprowadziłam to do naszego jadłospisu. Bardzo ją lubimy. Byłam dziś na zakupach i kupiłam młoda kiszoną kapustę :D Może brzmi nie zbyt smacznie, ale jest rewelacyjna :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry