reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja o dziwo nie. Choć normalnie mam twarz problemową, a teraz, jeden mi wyszedł i to taka typowa potówka

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny ☺
Aktualnie odpoczywamy nad morzem ale od dzisiaj pogoda nie rozpieszcza. Jutro powrót do domku. W środę idę na kolejną wizytę do lekarza i mam nadzieję że usłyszę serduszko, będzie to 7tydz 4 dzień.
Od wczoraj mam kiepski nastrój bo zadzwoniła przyjaciółka która mieszka w Norwegii i była o miesiąc dłużej w ciąży niż my. Wczoraj w 11tygodniu dowiedziała się że serduszko nie bije i miała dostać tabletkę na poronienie Ech, smutne to wszystko.
A jeszcze zmieniając temat jak to jest z tymi badaniami które zleca lekarz? Jak chodzimy prywatnie to trzeba za nie płacić a jak na NFZ to są bezpłatne?
Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego i spokojnego dnia.
 
Mnie też mdli na wieczór :( Podobno takie mdłości zwiastują chłopca, tak mi ktoś ostatnio powiedział. Heheh zobaczymy :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie mam porannych mdłości tylko wieczorne . Chłopca powiadasz? To mąż skakałby z radości :).

Ja dziś mam usg, stresuję się czy serce dalej bije i czy krwiak się zmniejszył.
 
Ja mam takie tylko chwilowe mdłości bez ustalonej pory. Pomaga jak coś zjem.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@coldold to może na ip pojedź.


@Ropuszka666 dawno się nie odzywałaś. A tu powracasz z taką piękną żabcią.

Jedz na IP lepiej sprawdzic co jest grane

Ja wczoraj miałam rozmowę z lekarzem o plamieniu powiedział że jeśli krew jest żywa to poczekać do 4h i jeśli dalej będzie plamienia to do szpitala (nie wiem czy bierzesz jakieś leki mnie wtedy kazał zwiększyć duphaston do 6 tab. Na dobę i przestać przyjmować dopochwowo) powiedział że małe plamienia są częste na początku a jak Ci zaczną robić usg to się zwiększy tylko. A jeśli brunatne to się nie martwić. Ale wiadomo to dotyczyło mnie pewnie każdy pacjent jest inny

Byłam na USG, dziś lekarz mówił, że jakbym mu nie powiedziała o plamieniu to by się nie domyślił, bo jest czyściutko. Serduszko bije, ale martwi mnie co innego.
Byłam na USG równo tydzień temu, wtedy mi powiedziano, że to 5/6 tydzień, bobo miał 0.19 cm, dziś lekarz zbadał i mówił, że to mniej więcej 5 tydzień, bo bobo ma 0.55 cm. Sprzęt ma tragiczny, powiedział, że granica błędu może być spora. Ale zakładając, że pomiar jest prawidłowy, to nie za wolno rośnie? W tydzień 3 mm?

Przepisał Dupka, dziś byłam też oznaczyć progesteron, więc sobie zobaczę, ale mówił, że nawet jak będzie ok. to nie ma przeciwwskazań żebym łykała dodatkowo. Ostrzegł tylko przed butami na obcasach, podobno łatwiej złamać nogę przy wyższym progesteronie.

U mnie plamienie nie miało nawet lekkiego zabarwienia krwi. Było brudne i nawet nie wiem co to za barwa. Jasnobrązowa?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozumiem stres, ale nerwy nie pomogą, myślę jak dziewczyny, jedź na IP. Lepiej pojechać i sprawdzić, niż zamawiać się! Głowa do góry i czekamy na dobre wieści!

Nie mogę na raz zacytować wielu wiadomości, jest na to jakaś rada?
To samo powiedział lekarz, kazał zachować spokój. Ciąża jest żywa, wszystko wygląda póki co dobrze. Za trzy tygodnie znów wizyta.
 
Do góry