reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
1498755577-aaaaaa.jpeg
Mój Maluszek coraz bardziej przypomina człowieczka [emoji64]póki co wszystko idealnie [emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O rany teraz mam wizualizacje... CUDO!!!
 
Zaczęłam plamić. Chyba się wykończę. Chce mi się wyć.

Ja wczoraj miałam rozmowę z lekarzem o plamieniu powiedział że jeśli krew jest żywa to poczekać do 4h i jeśli dalej będzie plamienia to do szpitala (nie wiem czy bierzesz jakieś leki mnie wtedy kazał zwiększyć duphaston do 6 tab. Na dobę i przestać przyjmować dopochwowo) powiedział że małe plamienia są częste na początku a jak Ci zaczną robić usg to się zwiększy tylko. A jeśli brunatne to się nie martwić. Ale wiadomo to dotyczyło mnie pewnie każdy pacjent jest inny
 
Ja wczoraj miałam rozmowę z lekarzem o plamieniu powiedział że jeśli krew jest żywa to poczekać do 4h i jeśli dalej będzie plamienia to do szpitala (nie wiem czy bierzesz jakieś leki mnie wtedy kazał zwiększyć duphaston do 6 tab. Na dobę i przestać przyjmować dopochwowo) powiedział że małe plamienia są częste na początku a jak Ci zaczną robić usg to się zwiększy tylko. A jeśli brunatne to się nie martwić. Ale wiadomo to dotyczyło mnie pewnie każdy pacjent jest inny
Ja od wczoraj mam plamienia, pojawiała się krew ale tylko raz i malutko, pojechałam na IP i powiedzieli mi to samo. Leż i odpoczywaj, będzie dobrze :)
 
Mój lekarz przed badaniem zanim pobierze cytologie to mówi "Przepraszam' i tak samo jak robi dopochwowe usg. Jest bardzo, bardzo delikatny.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
A mój jak sychyla się, żeby przygotować stanowisko to zawsze mu rów wystaje i wtedy tak mną targa śmiech, że skupiam się tylko na tym, żeby nie wybuchnąć rechoczeniem! Uwielbiam go:D
 
reklama
Hej dziewczyny dawno nie pisałam ale na bieżącą czytam ci tam u Was. Robiłam ostatnio wyniki morfologia mocz i te inne podstawowe co lekarz zleca. No i jakoś mi mocz nie ciekawie wyszedł. Coś tam jest ze niby małe ilości białka. Wszystko wskazuje na zapalenie pęcherza moczowego ale nie mam wogole żadnych boli. Przed ciążą zdarzało mi się kilka razy w roku złapać zapalenie ale to ból był okropny. Wizytę u ginekologa mam we wtorek ale trochę się martwię i jutro powtarzam wynik moczu. Zaczęłam się denerwować ale nie chce czytać nic w Google o tym bo się nie potrzebnie będę nakręcac.
 
Do góry