reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja bym właśnie spała a dziecko nie daje to mnie strasznie frustruje!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam chwile wolna :)
Byłam dziś u lekarza ciąża zgadza się z OM, wszystko ok 5t4d kartę ciąży mi założyła i widzimy się za 3 tygodnie. Mam nadzieje ze usłyszę wtedy serduszko :) Dostałam skierowanie na badania. Podpowiedzcie robić je teraz czy bliżej dnia wizyty ? Mam tez zapisać się na prenatalne, jutro muszę zadzwonić i spróbować się zarejestrować.
Pozdrawiam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jezu dziewczyny mam dziś taki humor że gdybym miała broń to na bank ktoś by zginął.

@taśka przez 3 tyg wiele się nie zmieni zrób wtedy, kiedy Ci wygodnie.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostalam prezent na rozpoczecie 8tc - bol glowy i mdlosci :(

A tak sie cieszylam, ze mnie nie mdli :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dostalam prezent na rozpoczecie 8tc - bol glowy i mdlosci :(

A tak sie cieszylam, ze mnie nie mdli :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
:crazy: hm czyli 8tc zaczynasz bez rewelacji, ja natomiast kończę 10 Tc i jest jakoś dziwnie spokojnie jak na ten etap, od kliku dni mnie nie mdli i mogę wszystko zjeść... W pierwszej ciąży mdłości, wymioty, jadłowstręt i cała reszta cudowności przeszły dopiero w 15tc, wszystko jest inaczej...
 
reklama
Do góry