reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale się dzisiaj działo :D istne szaleństwo. @martula1985 gratuluję - bardzo bardzo się cieszę, bo zasługujesz i na trojaczki
@mavika - no to obie będziemy mieć młodsze ciążę i się trzeba będzie lekarzom tłumaczyć ;) oficjalnie 7 TC a tak na prawdę między 5 a 6.
Jeśli chodzi o zwolnienie lekarskie to ja chciałabym pracować jak najdłużej. Na zwolnienie można iść od razu i nie trzeba się tłumaczyć szefowi ani planować, ale oczywiście dużo lepiej widziane będzie jednak poinformowanie go o tym wczesniej i ewentualne zaangażowanie w wyznaczenie zastępcy. Ja bym tak do tego podeszla, żeby było widać że zależy mi na pracy.

A i na koniec was zdenerwuje - ja chyba przejęłam cała wasza energię :D zmęczenia brak, jestem nakręcona jak szwajcarski zegarek. :p
 
@Izula85 tak naprawdę do dziś nie wiadomo, podejrzenia są różne poczynając od niewydolności szyjki macicy, a na przedwczesnym odklejaniu się kosmówki kończąc. Możliwe jeszcze ze to była wina nie wykrytej w porę niedoczynnosci tarczycy. Fakt jest taki, że przy jednym przypadku ciężko powiedzieć na 100%. Oby teraz było dobrze. Jeśli to wina szyjki to czeka mnie dluuuuugie leżenie w łóżku. Ale dam radę [emoji123] jest o co walczyć [emoji2][emoji7]

@mendi czuję się bardzo dobrze, odczuwam jedynie ból piersi i mega zmęczenie. Miałam też mdłości ale mi przeszły. Mdłości miałam głównie po luteinie pod język ale od wczoraj mam dopochwową, więc myślę że będzie lepiej :)

Niżej postaram się wkleić moje Skarby [emoji7]

1498021206-aaaaaa.jpeg
 
Dziewczyny, serdeczne gratulacje. Bliźnięta?!! Ja nawet trochę się modlę żeby u mnie był jeden bobo :D Chociaż dwójka na raz też ma swoje dobre strony.
@martula1985 są w rodzinie jakieś dwupaki?

A co do mojego samopoczucia, to najbardziej w kość mi dają piersi, pojawiła się pod skórą siateczka naczyń krwionośnych. Nocą jest najgorzej, można zwariować. Cały czas trzymam się za piersi, bo każde drgnięcie powoduje duży ból. Ale w gruncie rzeczy jest to przyjemne, jeśli się pamięta po co to wszystko.
 
@Izula85 tak naprawdę do dziś nie wiadomo, podejrzenia są różne poczynając od niewydolności szyjki macicy, a na przedwczesnym odklejaniu się kosmówki kończąc. Możliwe jeszcze ze to była wina nie wykrytej w porę niedoczynnosci tarczycy. Fakt jest taki, że przy jednym przypadku ciężko powiedzieć na 100%. Oby teraz było dobrze. Jeśli to wina szyjki to czeka mnie dluuuuugie leżenie w łóżku. Ale dam radę [emoji123] jest o co walczyć [emoji2][emoji7]

@mendi czuję się bardzo dobrze, odczuwam jedynie ból piersi i mega zmęczenie. Miałam też mdłości ale mi przeszły. Mdłości miałam głównie po luteinie pod język ale od wczoraj mam dopochwową, więc myślę że będzie lepiej :)

Niżej postaram się wkleić moje Skarby [emoji7]

1498021206-aaaaaa.jpeg
Ale to co będą dwujajowe?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry