reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Shemshi ja mam od jakiegoś roku w muare regularne, choć długie cykle. Trwają 34-36 dni i zawsze wiem kiedy mam owulacje, co potwierdzają testy owulacyjne które kupiłam bo nie wierzyłam że sama sobie tak uregulowalam bez leków! Do tego zawsze po tej owulacji po 2 tygodniach dostawałam okres. Wiem też kiedy się kochalismy bo to było jeden raz w czasie owu :) Dlatego teraz już w dzień @ byłam pewna ze zaszłam i na bank bez sensu liczyć od 1dc bo tydzień to dużo w tak młodej ciąży. Mimo to, mam nadzieję że będzie już coś jutro wiadomo choć nie stresuje się jakoś bardzo.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam się przywitać. 11 czerwca test pokazał dwie kreski, 12 czerwca byłam na badaniu bHCG wynik to 189 mIU/ml wczoraj, czyli tydzień po pierwszym badaniu wynik to 3071,28 mIU/ml. Wzrost według kalkulatora prawidłowy, ale wiadomo, że i tak mam stresa. Mój tato jest neonatologiem, twierdzi że lepiej poczekać z USG chociaż do 7 tc. Stąd moje pytanie, robić jeszcze kolejne bHCG w między czasie. Chyba skisnę w oczekiwaniu na bicie serduszka.
 
Ostatnia edycja:
Chciałam się przywitać. 11 czerwca test pokazał dwie kreski, 12 czerwca byłam na badaniu bHCG wynik to 189 mIU/ml wczoraj, czyli tydzień po pierwszym badaniu wynik to 3071,28 mIU/ml. Wzrost według kalkulatora prawidłowy, ale wiadomo, że i tak mam stresa. Mój tato jest neonatologiem, twierdzi że lepiej poczekać z USG chociaż do 7 tc. Stąd moje pytanie, robić jeszcze klejne bHCG w między czasie. Chyba skisnę w oczekiwaniu na bicie serduszka.
To i tak nic nie zmieni :) jest dobrze odpoczywaj i czekaj do wizyty!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, mnie tak ciągle bolał i twardniał brzuch,że jednak zdecydowałam się na wcześniejszą wizytę...Dostałam luteinę dwa razy dziennie po 100 mg, któraś z Was przyjmuje? Powiedziano mi, że po cesarskim cięciu brzuch może "bardziej odczuwać" ciążę. Pęcherzyk 8mm, lekarz powiedział, że za mały,żeby zoabczyć co w środku...Wg owu i usg wczorajszego 4t6d. Dostałam listę badań i mam przyjść za dwa tygodnie zobaczyć, czy jest zarodek i serduszko bije...Ja chyba nie wysiedzę :realmad::zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny, mnie tak ciągle bolał i twardniał brzuch,że jednak zdecydowałam się na wcześniejszą wizytę...Dostałam luteinę dwa razy dziennie po 100 mg, któraś z Was przyjmuje? Powiedziano mi, że po cesarskim cięciu brzuch może "bardziej odczuwać" ciążę. Pęcherzyk 8mm, lekarz powiedział, że za mały,żeby zoabczyć co w środku...Wg owu i usg wczorajszego 4t6d. Dostałam listę badań i mam przyjść za dwa tygodnie zobaczyć, czy jest zarodek i serduszko bije...Ja chyba nie wysiedzę :realmad::zawstydzona/y:
Mi w pierwszej ciąży tak twardnial brzuch i skurcze jak na miesiączkę, prawie do końca tak miałam. Nospa była moim stałym przyjacielem hehe. Luteiny wtedy nie dostałam. Wszystko było ok, synek ma teraz 7 lat :)

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, mnie tak ciągle bolał i twardniał brzuch,że jednak zdecydowałam się na wcześniejszą wizytę...Dostałam luteinę dwa razy dziennie po 100 mg, któraś z Was przyjmuje? Powiedziano mi, że po cesarskim cięciu brzuch może "bardziej odczuwać" ciążę. Pęcherzyk 8mm, lekarz powiedział, że za mały,żeby zoabczyć co w środku...Wg owu i usg wczorajszego 4t6d. Dostałam listę badań i mam przyjść za dwa tygodnie zobaczyć, czy jest zarodek i serduszko bije...Ja chyba nie wysiedzę :realmad::zawstydzona/y:
Ja mam luteinę 2x100, jako wspomagacz. W pierwszej ciąży krwawilam w 8tyg (ciąża zakończona w terminie i szczęśliwie) i teraz już w 4tyg poszłam do gina. Dała luteine i kwas 5mg, stwierdziła że wspomagacze zawsze mile widziane. Też jestem po cc.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry