reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam nowe mamy :)

Ja chyba w spiaczke zapadam. Wczoraj zamiast zrobic tabelke to cale popoludnie przespalam. Na lozku bylam o polnocy i wstalam dzisiaj o...11 [emoji1377][emoji33] w domu nic nie zrobione, syf, brud, kila i mogila [emoji85][emoji23]

Musze sie dzisiaj zebrac w sobie to przy tych upalaxh powstanie nowego ekosystemu w domu to tylko kwestia czasu [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamy :)

Ja chyba w spiaczke zapadam. Wczoraj zamiast zrobic tabelke to cale popoludnie przespalam. Na lozku bylam o polnocy i wstalam dzisiaj o...11 [emoji1377][emoji33] w domu nic nie zrobione, syf, brud, kila i mogila [emoji85][emoji23]

Musze sie dzisiaj zebrac w sobie to przy tych upalaxh powstanie nowego ekosystemu w domu to tylko kwestia czasu [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam podobne objawy, ciekawe kiedy dostanę zwolnienie z pracy, bo taka robota to nie robota :D
 
Mam podobne objawy, ciekawe kiedy dostanę zwolnienie z pracy, bo taka robota to nie robota :D

Ja to mam wrazenie, ze nie tyle ciaza co upaly mnie wykanczaja. W poprzedniej ciazy to sie w pracy oplakalam ze zmeczenia, bylam strasznie bez sil. Teraz sily mam ale mi chyba za goraco i to mnie meczy.
W niedziele w kuchni slabo mi sie zrobilo, a teraz co wstane z kanapy czy z lozka to w glowie mi sie kreci i czarno przed oczami robi.
Ja to chyba na Syberie powinnam jechac podczas takich upalow [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ja to mam wrazenie, ze nie tyle ciaza co upaly mnie wykanczaja. W poprzedniej ciazy to sie w pracy oplakalam ze zmeczenia, bylam strasznie bez sil. Teraz sily mam ale mi chyba za goraco i to mnie meczy.
W niedziele w kuchni slabo mi sie zrobilo, a teraz co wstane z kanapy czy z lozka to w glowie mi sie kreci i czarno przed oczami robi.
Ja to chyba na Syberie powinnam jechac podczas takich upalow [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Mi jest za to zimno, tyle że u mnie w pracy rzeczywiście jest chłód. Mimo to jestem padnięta. Co rano chce mi się płakać za łóżeczkiem.
 
Mi jest za to zimno, tyle że u mnie w pracy rzeczywiście jest chłód. Mimo to jestem padnięta. Co rano chce mi się płakać za łóżeczkiem.

Wspolczuje, pamietam jak ja sie meczylam tak sie beznadziejnie czujac. Na sama mysl o kolejnej ciazy mialam ciarki ale poki co drugi bobas jest dla mnie laskawy [emoji16]niech tylko rosnie zdrowo [emoji1377] i mame w swej laskawosci oszczedza jak najdluzej [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 56kg ---> 52kg [emoji7]
 
Wspolczuje, pamietam jak ja sie meczylam tak sie beznadziejnie czujac. Na sama mysl o kolejnej ciazy mialam ciarki ale poki co drugi bobas jest dla mnie laskawy [emoji16]niech tylko rosnie zdrowo [emoji1377] i mame w swej laskawosci oszczedza jak najdluzej [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 56kg ---> 52kg [emoji7]
A kiedy to minie? Jest szansa, że niedługo będę tryskać energią? :D
 
reklama
A kiedy to minie? Jest szansa, że niedługo będę tryskać energią? :D

Nie mam pojecia [emoji12] teoretycznie caly pierwszy trymestr tak moze byc ale to kwestia indywidualna. Mozesz sie lepiej poczuc za 2 tygodnie albo poczuc gorzej [emoji85]wiekszosci przechodza nieprzyjemne objawy na poczatku 2 trymestru.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry