reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziękuję, kochana jesteś :*. Ja planowałam urodzić dwójkę przed trzydziestką, ale jak chociaż będę w zdrowej ciąży to już bedzie to dla mnie najlepszy prezent :-). Trzymam kciuki, żeby nam się udało :).
A Ty masz już dziecko? Skąd jesteś?:)
Nie mam dzieciaczka, dlatego tak bardzo sie ciesze,puki co wydzialam pecherzyk 2-3mm w 5tc i jestem szczesliwa.Ale jak mi tak napisalas o tych pustych to az mnie ciarki przeszly bo ja w 8tyg pojde do gina.. Wykonujesz w domu wszystkie czynnosci,pracujesz itp . jestem z malopolski okolice Wadowic
 
reklama
Olga trzymam mocno kciuki! Rozumiem co czujesz, ja też jestem po trzech stratach..
Umysł juz pracuje w innym trybie..
Jesli dobrze liczę to moja ciąża 2 dni młodsza od Twojej :-)

Słoneczko witam Małopolskę, ja z Krakowa :-)
 
Ostatnia edycja:
@olga_d
Dzieci nie mam. W tamtym roku mialam poronienie zatrzymane finalnie zakonczone zabiegiem w 14tc (brak tetna u dziecka w 10tc, w 12tc wywolywanie farmakologiczne, no i 14tc zabieg).

Jestem z Kielc ale mieszkam w Holandii (niestety :/).

Spokojnie dziewczynki, tabelke bedzie mozna uzupelnic w kazdej chwili :) jak bedziecie juz widzialy co i jak to napiszcie priva.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bete mam 36700 a to przedzial 7-9tydzien (czyli z OM idealnie sie zgadza a USG pokazywalo 5tc) mialam dzis zrobic dla sprawdzenia przyrostu ale nie mam gdzie malucha zostawic. Jak zdarzy maz wrocic z pracy to do 15 pobieraja w innym labie.
 
Nie mam dzieciaczka, dlatego tak bardzo sie ciesze,puki co wydzialam pecherzyk 2-3mm w 5tc i jestem szczesliwa.Ale jak mi tak napisalas o tych pustych to az mnie ciarki przeszly bo ja w 8tyg pojde do gina.. Wykonujesz w domu wszystkie czynnosci,pracujesz itp . jestem z malopolski okolice Wadowic
To że ja miałam puste nie znaczy, że którejś z Was też się to przydarzy. Wierzę, że w tym składzie dotrwamy do lutego i będziemy sobie pokazywać zdjęcia naszych bobasów :-). Tak, żyję normalnie, nie dźwigam tylko niczego. Chociaż ostatnio dość mocno się rozleniwiłam... :)
 
@olga_d
Dzieci nie mam. W tamtym roku mialam poronienie zatrzymane finalnie zakonczone zabiegiem w 14tc (brak tetna u dziecka w 10tc, w 12tc wywolywanie farmakologiczne, no i 14tc zabieg).

Jestem z Kielc ale mieszkam w Holandii (niestety :/).

Spokojnie dziewczynki, tabelke bedzie mozna uzupelnic w kazdej chwili :) jak bedziecie juz widzialy co i jak to napiszcie priva.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przykro mi z powodu Twojej straty. Ile to trzeba się wycierpieć, żeby w końcu mieć to upragnione dziecko :(. Ale już bedzie dobrze :-).
 
Olga trzymam mocno kciuki! Rozumiem co czujesz, ja też jestem po trzech stratach..
Umysł juz pracuje w innym trybie..
Jesli dobrze liczę to moja ciąża 2 dni młodsza od Twojej :-)

Słoneczko witam Małopolskę, ja z Krakowa :-)
Dizękuję :*. Dokładnie, umysł juz pracuje w innym trybie, nie można tak beztrosko czekać i cieszyć się ciążą, ale obiecuję, że jak jutro będzie bijące serduszko to już słowa narzekania nie ujrzycie :-).
 
reklama
Bete mam 36700 a to przedzial 7-9tydzien (czyli z OM idealnie sie zgadza a USG pokazywalo 5tc) mialam dzis zrobic dla sprawdzenia przyrostu ale nie mam gdzie malucha zostawic. Jak zdarzy maz wrocic z pracy to do 15 pobieraja w innym labie.
Kochana, nie poddawaj się, beta pięknie rośnie, na usg trochę za mały, ale to się zdarza, moze dzieciaczek nadrobi :-).
 
Do góry