reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jestem z Warszawy, dłużej już nie wytrzymam ze względu na 3 straty.
Może serduszka jeszcze nie będzie, ale pęcherzyk żółtkowy powinien już być, jak będzie pusty pęcherzyk ciążowy to kaplica...

7v8r3e3ks5w4vsea.png
A poprzednie ciaze byly puste? Przykro mi.. Bedzie dobrze do 3razy sztuka.. Nie mysl negatywnie.. Glowa do gory..daj znac jak cos bedziesz wiedziec. A masz juz jakies dziecko? Ile lat masz?
 
reklama
A poprzednie ciaze byly puste? Przykro mi.. Bedzie dobrze do 3razy sztuka.. Nie mysl negatywnie.. Glowa do gory..daj znac jak cos bedziesz wiedziec. A masz juz jakies dziecko? Ile lat masz?
Dzięki :*. Nie mam żadnego dziecka :(. Wiek 30 pod koniec sierpnia. Pierwsza ciąża puste jajo, poronienie w 8 tc, druga biochemiczna, poronienie w 4 tc, trzecia znowu puste jajo i poronienie w 8 tc. Teraz jestem po leczeniu immunologicznym, do tego biorę żelazny zestaw, więc wierzę, że się uda i w końcu po 2,5 roku smutku przyjdzie czas na radość.
 
Hej dziewczyny :)
WOW ile postów :) nie byłam wstanie pisać,pogoda jest super u nas więc z dzieciakami na świeżym powietrzu siedzimy,Ja strasznie znoszę upały,słabo mi i co chwile zawroty głowy mam :/

Witam wszystkie nowe mamusie i gratulacje!!!

Na mdłości dobre są migdały,zawsze warto mieć przy sobie do pogryzienia oraz imbir,herbata z imbira,do potraw dodawać imbir i powinno dać jakąś ulgę.

Miłego wieczorka dziewczyny ;)

85993e3kxkcsd1xv.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja tez bede miala 30stke w sierpniu :-) . bedzie dobrze tym razem :-) obie zrobilysmy sobie swietne prezenty na "zmiane kodu i 3 z przodu" nie wolno Ci myslec inaczej.. Obie bedziemy w lutym mamusiami. Teraz prosze o usmiech na buzi i pozytywne mysli w Twojej glowie. :-) ja mam dobre przeczucia wiec glowa do gory, a rzadko sie myle :-)
 
Ja tez bede miala 30stke w sierpniu :-) . bedzie dobrze tym razem :-) obie zrobilysmy sobie swietne prezenty na "zmiane kodu i 3 z przodu" nie wolno Ci myslec inaczej.. Obie bedziemy w lutym mamusiami. Teraz prosze o usmiech na buzi i pozytywne mysli w Twojej glowie. :-) ja mam dobre przeczucia wiec glowa do gory, a rzadko sie myle :-)
 
@olfa_d przy takim zabezpieczeniu to bym sie zdziwila gdyby cos bylo nie tak. Zycze samych dobrych wiadomosci.

Dostalam kilka wiadomosci z danymi :) dziekuje. Zapraszam kolejne dziewczyny do zapisania sie do tabelki.
Chcialam ja dzisiaj zrobic ale wyszlo, ze jutro ide do pracy na 6, takze zamiast robic tabelke ide zebrac sie do snu.

Jutro ja zrobie i wrzuce :)

Dla przypomnienia, w privie napiszcie:

Nick

Imie (dobrowolne)

Wiek (dobrowolne)

Ile macie dzieci, jaka plec, mozecie dodac imiona i wiek (wszystko dobrowolne)

Na kiedy macie termin porodu.

Jak chcecie to mozecie dodac jakies informacje jak miasto czy region.

To chyba tyle.
Tabelka w pelni dobrowolna i samie wybierzcie jakie dane chcece podac bo rozumiem, ze nie kazda chce czy moze podac wszystko :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję, kochana jesteś :*. Ja planowałam urodzić dwójkę przed trzydziestką, ale jak chociaż będę w zdrowej ciąży to już bedzie to dla mnie najlepszy prezent :-). Trzymam kciuki, żeby nam się udało :).
A Ty masz już dziecko? Skąd jesteś?:)
 
@olfa_d przy takim zabezpieczeniu to bym sie zdziwila gdyby cos bylo nie tak. Zycze samych dobrych wiadomosci.

Dostalam kilka wiadomosci z danymi :) dziekuje. Zapraszam kolejne dziewczyny do zapisania sie do tabelki.
Chcialam ja dzisiaj zrobic ale wyszlo, ze jutro ide do pracy na 6, takze zamiast robic tabelke ide zebrac sie do snu.

Jutro ja zrobie i wrzuce :)

Dla przypomnienia, w privie napiszcie:

Nick

Imie (dobrowolne)

Wiek (dobrowolne)

Ile macie dzieci, jaka plec, mozecie dodac imiona i wiek (wszystko dobrowolne)

Na kiedy macie termin porodu.

Jak chcecie to mozecie dodac jakies informacje jak miasto czy region.

To chyba tyle.
Tabelka w pelni dobrowolna i samie wybierzcie jakie dane chcece podac bo rozumiem, ze nie kazda chce czy moze podac wszystko :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzięki :*. Z tabelką to nic pilnego, super, że się tego podjęłaś :).
 
reklama
Do góry