reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

No można można. Facet tez może posciemniac ze ma problemy z erekcja żeby dostać skierowania na badania. Tylko chyba nie o to chodzi żeby wiecznie im tam kłamać 🙈
No ja nie ściemniałam, mi się udało po prawdzie. Zależy w jakiej ktoś jest sytuacji i czego i jak pilnie potrzebuje.
 
reklama
@moniamarzyo2dzidzi @sylwiadublin a jesteście pewne, że te objawy to objawy bhcg a nie np. Rosnącego progesteronu?
Dokładnie.
Podobne objawy mam i no coż test biały jak ubita piana z białek. Jednej te symptomy uda się przypisać ciąży, a większość rozczaruje się.... A ile razy czytamy na forum moje ulubione :
" nigdy tak nie miałam..." 🤣😂😅 i nawet nie zawsze tej 1 na 10 wyjdą z tego 2 kreski.
Ale oczywiście Wam i sobie życzę ich bardzo😉😊😇
 
ja niestety prawie co cykl po owulacji mam różne bóle podbrzusza, jak na okres, czasem kłucie, musowanie 😆 piersi tez czasem bolą, czasem są ciężkie i pełne, kiedy indziej tylko po bokach ciągną. A niestety ciąży nie ma 🫣 wiec takie objawy są normalne przy standardowych skokach hormonów bez ciąży. Objawy typowo ciążowe to dopiero jak już beta zaczyna krążyć tak jak MyszkaMiki wspomniała :) kiedyś myślałam że w „szczęśliwym” cyklu na pewno będę wiedziała jeszcze przed testem ze jest cionsz ale teraz już po przerobieniu wszystkich objawow potencjalnie ciążowych, obstawiam że nie będę miała zielonego pojęcia 😅
I to jest najpiękniejsze, taki szczęśliwy bobaskowy szach mat z zaskoczenia 😊🙃
 
Aż z ciekawosci sprawdziłam u siebie, mimo ze do Warszawy mi nie po drodze :D i faktycznie wizyta u ginekologa bardzo ubogo z terminami jak u Ciebie, ale jak poszukasz żeby się umówić na usg transvaginalne bezpośrednio to wtedy jest lista jak u fckathy :)
 

Załączniki

  • IMG_5440.jpeg
    IMG_5440.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 59
Dziewczyny, dziś pierwszy raz robiłam test owulacyjny z serii domowe laboratorium. Dotychczas strumieniowe z allegro. Jestem w cyklu po ciąży biochemicznej, więc dziś testowałam pierwszy dzień. Tak zobaczyć czy owulacja wogóle gdzieś tam się zbliża. Zaskoczył mnie taki widok. Teraz nie wiem czy to jest pozytyw, czy one po prostu tak dość mocno się wybarwiają i jeszcze trochę brakuje. Pewnie dziś jeszcze zastestuje dla porównania. Co myślicie?
Pozytyw
 
reklama
Dziewczyny, dziś pierwszy raz robiłam test owulacyjny z serii domowe laboratorium. Dotychczas strumieniowe z allegro. Jestem w cyklu po ciąży biochemicznej, więc dziś testowałam pierwszy dzień. Tak zobaczyć czy owulacja wogóle gdzieś tam się zbliża. Zaskoczył mnie taki widok. Teraz nie wiem czy to jest pozytyw, czy one po prostu tak dość mocno się wybarwiają i jeszcze trochę brakuje. Pewnie dziś jeszcze zastestuje dla porównania. Co myślicie?
Zdecydowanie pozytyw ☺️
 
Do góry