reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
patrz jutro dużo wizyt u tego Piotra Królińskiego - ja mam go zapisanego w notatniku, jako spoko lekarza u tez, ale nie pamietam dlaczego 😅 i ma super opinie na znanym lekarzu

Ja mam chyba wersje lexmedu dla ubogich 😫 od rana tylko takie terminy
 

Załączniki

  • IMG_1591.jpeg
    IMG_1591.jpeg
    66,1 KB · Wyświetleń: 101
Powiedzieć powie, tylko trzeba sposobem do tego podejść 😁 jak z marszu wejdziesz i powiesz ze chcesz monitoring owu to mówią ze sory memory oni się niepłodnością nie zajmują 🙂 dla mnie nie do ogarnięcia, rozumiem że mogliby podglebionej diagnostyki nie prowadzić, ale choćby potwierdzić owulacje czy zlecić badania hormonalne to żaden wyczyn..
ja zanim się jorgnęłam, ze nie robią niepłodności zgłosiłam się do endokrynolog Grajewskiej Ferens i mi zleciła pogłębione diagnostykę hormonalna oraz mojemu mężowi. Zawsze tez można powiedzieć, ze jest jakiś problem z miesiączkowaniem.
 
reklama
ja zanim się jorgnęłam, ze nie robią niepłodności zgłosiłam się do endokrynolog Grajewskiej Ferens i mi zleciła pogłębione diagnostykę hormonalna oraz mojemu mężowi. Zawsze tez można powiedzieć, ze jest jakiś problem z miesiączkowaniem.
No można można. Facet tez może posciemniac ze ma problemy z erekcja żeby dostać skierowania na badania. Tylko chyba nie o to chodzi żeby wiecznie im tam kłamać 🙈
 
Do góry