reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Dziewczyny, dziś pierwszy raz robiłam test owulacyjny z serii domowe laboratorium. Dotychczas strumieniowe z allegro. Jestem w cyklu po ciąży biochemicznej, więc dziś testowałam pierwszy dzień. Tak zobaczyć czy owulacja wogóle gdzieś tam się zbliża. Zaskoczył mnie taki widok. Teraz nie wiem czy to jest pozytyw, czy one po prostu tak dość mocno się wybarwiają i jeszcze trochę brakuje. Pewnie dziś jeszcze zastestuje dla porównania. Co myślicie?
Ja wprawdzie korzystam z apki, ale tak na oko wygląda jak mój peak.
Mojej mamie jak się mętna woda śni lub zepsute/wypadające zęby to zwiastuje kłopoty, śmierć. Ona wgl przy każdym z nas widziała wcześniej jaka płeć będzie bez badania. A ja nie mam takich znaków/przeczuć.
Moja mama mówi, że zawsze jak jej się kwiaty śnią, to dostaje złą wiadomość dużego kalibru np. że ktoś umarł. Ja nie wierzę raczej w takie rzeczy, człowiek jako gatunek ma taką naturę, że lubi szukać związków przyczynowo-skutkowych :) Moja mama w wypadku samochodowym miała połamany kręgosłup w dwóch miejscach, prawie amputowaną rękę, leżała półtora roku na wyciągu przez co ma problemy zdrowotne. Miała dwoje ciężko chorych rodziców, mój tata lata chorował na szereg ciężkich chorób, ja miałam wadę serca, mój brat cioteczny zginął w wypadku. Na prawdę często spotykało ją jakieś nieszczęście, więc stosunkowo łatwo było sobie do takiego snu dorobić powiązanie.
 
Mojej mamie jak się mętna woda śni lub zepsute/wypadające zęby to zwiastuje kłopoty, śmierć. Ona wgl przy każdym z nas widziała wcześniej jaka płeć będzie bez badania. A ja nie mam takich znaków/przeczuć.
Mi się w październiku śniły nowo narodzone kocięta, 7 kociąt 😂 poczytałam sennik i wysikałam kreski 😂🤷🏻‍♀️😂
 
reklama
Do góry