reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Jestem po konsultacji z genetykiem. Generalnie powiedziała, że mój wynik nie oznacza w 100% trombofilii tylko jest z nią kojarzony 🤷‍♀️🤷‍♀️ Żeby miała pełny obraz sytuacji to mam zrobić jeszcze kariotypy u siebie i męża i wtedy będzie nam już na 100% mogła powiedzieć co dalej. Także ogólnie nie wiem czy jest sens brać ten droższy pakiet bo niczego konkretnego się nie dowiedziałam 😆😆 Jak zapytałam czy to prawda że powinnam brać Acard przy tej mutacji to stwierdziła, że mogę brać i Acard i heparynę, a potem może się okazać że sztucznie w ten sposób podtrzymywałam ciążę z wadami 😩
 
Tragicznie wczoraj płakałam pol wieczoru . Myślałam ze juz mnie to nie spotka to by byla 5 ciąża a tylko jedno dziecko w domu ..
A na dodatek dzisiaj zrobilam test i kreska jest troche mocniejsza niz wczoraj nie wiem co sie dzieje . Od wczoraj plamie ..
Jutro idę na krew
 
Testu niestety nie pokażę, jak wróciłam do domu był cały zalany, jutro rano zrobię drugi, tym razem strzelę od razu fotkę 😉 Czytając wszystkie wasze posty jestem pełna obaw, nawet radości nie czuje w obawie, że coś może się wydarzyć. Obydwoje z mężem podchodzimy na dzień dzisiejszy do tego z dystansem, zobaczymy co i jak będzie, czas pokażę. Dzisiaj ściskam was wszystkie mocno 🫠
 
Tragicznie wczoraj płakałam pol wieczoru . Myślałam ze juz mnie to nie spotka to by byla 5 ciąża a tylko jedno dziecko w domu ..
A na dodatek dzisiaj zrobilam test i kreska jest troche mocniejsza niz wczoraj nie wiem co sie dzieje . Od wczoraj plamie ..
Jutro idę na krew
Wiem co czujesz, mam jedno poronienie za sobą i czekam na drugie 💔 Też płaczę, choć teraz podchodzę do tego bardziej zadaniowo. Na tym staram się skupić. Tobie życzę dużo siły, dobrego lekarza, i w końcu spełnienia marzenia o rodzeństwie dla Twojego dziecka ❤️ jeszcze przyjdą dla nas dobre czasy, wierzę w to 🤞
 
Ja straciłam nastrój. Zobaczyłam w toalecie gesty, zielonkawy śluz. Zawsze, zawsze mam taki już w fazie lutealnej i w żadnej ciąży takiego nie miałam (przed testem). Wiem, że to nic takiego, ale już wnerw się w mojej głowie włączył ehhh
 
Ja straciłam nastrój. Zobaczyłam w toalecie gesty, zielonkawy śluz. Zawsze, zawsze mam taki już w fazie lutealnej i w żadnej ciąży takiego nie miałam (przed testem). Wiem, że to nic takiego, ale już wnerw się w mojej głowie włączył ehhh
a byłaś z tym u ginekologa? Bo chyba zielony śluz to nie jest prawidłowa wydzielina 🤔
 
reklama
Jestem po konsultacji z genetykiem. Generalnie powiedziała, że mój wynik nie oznacza w 100% trombofilii tylko jest z nią kojarzony 🤷‍♀️🤷‍♀️ Żeby miała pełny obraz sytuacji to mam zrobić jeszcze kariotypy u siebie i męża i wtedy będzie nam już na 100% mogła powiedzieć co dalej. Także ogólnie nie wiem czy jest sens brać ten droższy pakiet bo niczego konkretnego się nie dowiedziałam 😆😆 Jak zapytałam czy to prawda że powinnam brać Acard przy tej mutacji to stwierdziła, że mogę brać i Acard i heparynę, a potem może się okazać że sztucznie w ten sposób podtrzymywałam ciążę z wadami 😩
Acardem podtrzymywałaś ciążę ? I heparyna ? Takich cudów jeszcze nie słyszałam
 
Do góry