reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

U mnie też ten cykl szaleje. Jest zupełnie inny od poprzednich. Temperatury dziwne, szyjka szybko się uniosła. Libido ogromne. Organizm oszalał na samą myśl o staraniach i postanowił zrobić mi psikusa. 😀
U mnie też jest dziwny:D ale to pewnie dlatego,że wyszukuje każdego najmniejszego objawu 🤣 ile Ci zostało do testowania?
 
reklama
@szklana29 gratulacje, ale cudnie ❤❤❤
Czesc dziewczyny, ja mam dzisiaj 5dc i jutro kończę brać clo i lecę na monitoring, ale powiem wam ze po nim sutki mnie swedza i jak nigdy czuje tak mocno jajnik 😉
 
@szklana29 gratulacje, ale cudnie ❤❤❤
Czesc dziewczyny, ja mam dzisiaj 5dc i jutro kończę brać clo i lecę na monitoring, ale powiem wam ze po nim sutki mnie swedza i jak nigdy czuje tak mocno jajnik

Oby ten cykl okazał się dla Ciebie szczęśliwym 😊 ja mam co miesiąc bolesną owulację i jest to denerwujące :/
 
Oby ten cykl okazał się dla Ciebie szczęśliwym 😊 ja mam co miesiąc bolesną owulację i jest to denerwujące :/
Przynajmniej wiesz kiedy masz, to nasz 7cs to może szczęśliwa siódemka 😂❤ stwierdzam jednak ze przy stymulacji czuje się te jajniki bardziej i mój się śmieje ze jestem takanmokra jak nigdy 😅 cos jest na rzeczy 😂
 
Przynajmniej wiesz kiedy masz, to nasz 7cs to może szczęśliwa siódemka 😂❤ stwierdzam jednak ze przy stymulacji czuje się te jajniki bardziej i mój się śmieje ze jestem takanmokra jak nigdy 😅 cos jest na rzeczy 😂
Oby to była szczęśliwa siódemka 🥰
Te objawy chyba świadczą o owulacji u Ciebie. Ciekawe co wyjdzie na monitorze
 
Zrób badania w następnym cyklu i będziesz miała czarno na białym co tam się u Ciebie dzieje. Ten śluz z krwią to może z powodu jakiegoś małego urazu w trakcie stosunku..

Tak zrobię, od razu gin żeby było jasne co się dzieje [emoji4]


Mi w tym cyklu okres ustał po 4dniach i od razu miałam śluz płodny i ochotę na seks. Testy owu pozytywne. Ale cykl jest dziwny, temperatura cały czas w niskich się utrzymuje, test owulacyjny pozytywny ponownie po 3dniach. Dziś 11dc i wrócił śluz płodny [emoji85]
Ale generalnie nie mam żadnych objawów czegokolwiek, i gdybym nie starała się o dziecko to wszystko ok[emoji106]
Nie podłamuj się, to początek cyklu, teraz trzeba często i regularnie działać z partnerem. U nas z tym największy problem, bo nie należymy do gorących temperamentów [emoji23]

Początek u mnie identyczny [emoji85] wczoraj dosłownie rzuciłam się na męża, moje libido poszybowalo do góry że hej! A śluzu miałam więcej niż we wszystkich poprzednich cyklach razem wziętych [emoji85] W tym tygodniu nie będzie miał spokoju, to na pewno, oby tylko dał radę [emoji1787] trzymam kciuki za wasze owocne starania, może w tym cyklu będzie chciało się więcej i więcej [emoji85]
 
Życzę z całego serca żeby clo przyniosło Tobie [emoji977] naprawdę dużo kobiet przy pierwszej stymulacji zachodzi w ciążę [emoji6]
Przynajmniej wiesz kiedy masz, to nasz 7cs to może szczęśliwa siódemka [emoji23][emoji173] stwierdzam jednak ze przy stymulacji czuje się te jajniki bardziej i mój się śmieje ze jestem takanmokra jak nigdy [emoji28] cos jest na rzeczy [emoji23][emoji173]
 
@Lily2389 Ty wiesz kochana jak bardzo Ci kibicuję i mocno trzymam kciuki za starania! ❤❤ Wierzę w szczęśliwą siódemkę 🥰

U mnie 37dc, @ brak, wczoraj wieczorem w podbrzuszu miałam takie kłujące bóle, zresztą co jakiś czas mnie coś ukłuje, poboli, ciągle sprawdzam czy to już @, a za każdym razem nic nie ma. Męczy mnie to już strasznie, jutro powtórzę test 😅
 
reklama
Ja tez czekam na @ bardzo mam dziwny cykl, wczoraj rano przy podcieraniu mialam plamienie, pozniej caly dzien nic do tej pory nic nie leci 🤪 ale czuje okresowy brzuch wiec 🦍 nadchodz bo chce zaczac kolejne staranka 😝
 
Do góry