reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Pierwszy raz zrobiłam test owulacyjny czy pomożecie mi go zinterpretować ? Zobacz załącznik 1232436
Który dzień cyklu przy ilu dniowych? na zdjęciu kreseczki są podobnej intensywności, więc odważyłabym się powiedzieć, że według tego prawdopodobnie owu tuż tuż 🥰 Zrobiłabym jutro jeszcze kolejne i zobaczyła czy ciemnieją
 
reklama
17 dzień cyklu, przy cyklach regularnych ok 28 dni. Aplikacja pokazywała mi w środku tygodniu owulację, ale dziś coś mnie tknęło żeby kupić i sprawdzić ponieważ od trzech dni pojawił się śluz a dziś takie białko jaja :) jestem początkująca w staraniach i uczę się swojego organizmu teraz tak dokładniej :)
 
Przy stałych cyklach 28 dni, owu najpewniej byłaby około 14 dnia, czułaś może jakieś objawy wskazujące na to? 😊 bo możliwe, że tym razem się opóźniła lub już była i test wyłapuje jeszcze lh

Doczytałam o śluzie - jeśli od trzech dni to możliwe, że wtedy była owu
 
17 dzień cyklu, przy cyklach regularnych ok 28 dni. Aplikacja pokazywała mi w środku tygodniu owulację, ale dziś coś mnie tknęło żeby kupić i sprawdzić :)
Testy owu to jest tylko sugestia nie pewnik... 24-48h do owu, ale wszystko niestety działa na kobietę.. Ja mam cykle 26/27, a owu około 12/13dc.. Różnie bywa... Testuje się do pierwszego pozytywnego, bo pik może się utrzymywać jeszcze przez kilka dni 🤷‍♀️
 
Testy owu to jest tylko sugestia nie pewnik... 24-48h do owu, ale wszystko niestety działa na kobietę.. Ja mam cykle 26/27, a owu około 12/13dc.. Różnie bywa... Testuje się do pierwszego pozytywnego, bo pik może się utrzymywać jeszcze przez kilka dni 🤷‍♀️
Czyli nie można się sugerowac jednorazowym wynikiem. Spróbuję jutro ale sprawdzę też w przyszłym miesiącu od 13 dnia tak dla własnej ciekawości :)
 
@sunflower21 Nigdy nie miałam żadnych objawów, nie czułam nigdy podbrzusza. Zawsze wiedziałam że dni płodne są bo pojawia sie śluz..nigdy więcej objawów nie było :)
tak jak pisze @Lilka92, pozytywne testy owu mogą się pokazywać nawet do kilku dni po "faktycznej" owulacji, więc być może już ją miałaś, możesz zbadać sobie progesteron tydzień po pojawieniu się śluzu 😊
 
Czyli nie można się sugerowac jednorazowym wynikiem. Spróbuję jutro ale sprawdzę też w przyszłym miesiącu od 13 dnia tak dla własnej ciekawości :)
Chociaż jeśli wcześniej nie mialas tego sluzu a dopiero te 3 dni to może być w tym czasie owu tym bardziej jak śluz się ciągnie i takie białko jajka, mi w tym cyklu owu się właśnie przesunęła i właśnie śluz mi to pokazal a potem byłam i gin potwierdził
 
reklama
Do góry