reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

u mnie dziś 11dpo, testowanie już niedługo 🙈😬 przez trzy dni wieczorami męczy mnie okropna zgaga, mam nadzieję że dziś już nie będzie i mega bóle głowy mam w tym cyklu.. mam wrażenie, że szyjka jest wysoko aż nie mogę jej dosięgnąć i nie ma typowej suszy przed okresem. przede mną stresujący weekend i mam nadzieję że 1.02 to będzie mój szczęśliwy dzień i zobaczę dwie kreseczki 🥰
Będzie dobrze kochana 😍 trzymam kciuki ❤
 
reklama
Mi się spodobał pierwszy cykl zobaczymy jakie będą efekty. Minus ich jest taki ze jak wiem kiedy była owu korci mnie tez do testów ciążowych, robiłam już wyszły negatywne ale łudzę się ze za wcześnie było :) 02 lutego mam kontrole u gina w związku z innym tematem powiedziała ze jak nie uda się w tym cyklu będziemy myślec jak tu pomoc- bo badania ktore do tej pory robiłam są dobre :) trochę się martwię bo liczyłam ze w pierwsza ciąże zajdę szybko, no ale :(
Nie przejmuj się nie jestes sama, tez staramy się o pierwszego dzidziusia, mieliśmy się starać po ślubie ale wyszło PCOS i bezoowulacyjne cykle to staramy się wcześniej, jestem w trakcie 6cs 😉 tez myślałam że będzie wszystko łatwo bo nawet moja mama miała dzieci wszystkie po sobie w tym bliźniaki dwujajowe 😉 ja tam dużych marzen nie mam byle by nie było komplikacji i dzidzius byl zdrowy ❤
 
Dziewczyny kupiłam taki kwas foliowy, taki dala mi Pani w aptece za 11.99 zł 90 tabletek mysle ze będzie okej 😉😍
 

Załączniki

  • Screenshot_20210129-173701_Google.jpg
    Screenshot_20210129-173701_Google.jpg
    270,6 KB · Wyświetleń: 56
Tylko mnie nie linczujcie 🙈 ale mam pytanie. Jestem kilka dni po owulacji (nie robię testów. Aplikacja mi wyliczyła więc nie stuprocentowe) ale mam dzisiaj od rana na początku kłucie w jajnikach. Teraz natomiast mam w podbrzuszu dziwne uczucie jakby łaskotania. Pierwszy raz mam takie łaskotanie i kłucie. Czy to może oznaczać że jednak owulacja jest dopiero teraz? Co jeszcze może oznaczać te łaskotanie? Że to nie ciąża to wiem bo według apki to i tak byłby 6 dpo. 🙈
Możliwe, że masz takie odczucia po owulacji lub owulacja przesunęła się kilka dni i jest teraz 😊 u mnie kłucie najczęściej występuje właśnie kilka dni przed i kilka dni po owu, w tym miesiącu robiłam testy i bóle były mniej więcej w tym terminie, które podała również apka na potencjalną owu. Trzymam kciuki za 2 kreseczki 🥰
 
Tylko mnie nie linczujcie 🙈 ale mam pytanie. Jestem kilka dni po owulacji (nie robię testów. Aplikacja mi wyliczyła więc nie stuprocentowe) ale mam dzisiaj od rana na początku kłucie w jajnikach. Teraz natomiast mam w podbrzuszu dziwne uczucie jakby łaskotania. Pierwszy raz mam takie łaskotanie i kłucie. Czy to może oznaczać że jednak owulacja jest dopiero teraz? Co jeszcze może oznaczać te łaskotanie? Że to nie ciąża to wiem bo według apki to i tak byłby 6 dpo. 🙈
Nie ma powodu by linczowac kto pyta nie błądzi 😄Tez mysle ze mogła ci się owu przesunąć, chociaż ja jestem parę dni po owu z lewego jajnika a boli mnie cały czas prawy więc wszystko jest dziwne 😂😃
 
Typowy ból jajnika taki porządny miałam 23 stycznia a apka owulację wyznaczyła mi na 24. Czyli dzień później. I teraz też zgłupiałam bo wtedy był ból. Teraz jajniki bardziej kłują niż bolą. Ale te łaskotanie podbrzusza 🤔 co może być powodem łaskotania w podbrzuszu przy owulacji? Czy może to być po prostu promieniowanie tego bólu owulacyjnego. Wariactwo 🙈
Niestety ja się wypowiem, w ogóle przed staraniami, pare miesięcy zanim się zdecydowaliśmy to jak tak mnie łaskotało i jajniki dawały znak to wyszło, że mam infekcje 🙈
 
Zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad tymi testami owu teraz. Tylko co do bólu to właśnie o to chodzi że to nie jest ból. W podbrzuszu to coś jakby intensywne łaskotanie. Nie umiem opisać dokładnie tego uczucia ale nie jest to ból 🙄
Przeczytałam gdzieś, że takie dziwne uczucie "łaskotania" lub delikatnego swędzenia może być spowodowane wzrostem estrogenów w dniu owulacji, a później ich spadkiem, jednak sama chyba nie doświadczyłam takiego uczucia (albo nie pamiętam) 🙈
 
Typowy ból jajnika taki porządny miałam 23 stycznia a apka owulację wyznaczyła mi na 24. Czyli dzień później. I teraz też zgłupiałam bo wtedy był ból. Teraz jajniki bardziej kłują niż bolą. Ale te łaskotanie podbrzusza 🤔 co może być powodem łaskotania w podbrzuszu przy owulacji? Czy może to być po prostu promieniowanie tego bólu owulacyjnego. Wariactwo 🙈
Mysle ze to może być wlasnie po owulacji, ja mam takie delikatne skurcze w sumie takie nie wiadomo co 😂
 
reklama
Do góry