reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Wstawiam zdjęcie zrobione starym telefonem po cichaczu [emoji23] dlatego jakość porażka.
Sama się nie nastawiam, bo to cień cieni.. a być może nawet testowa kreska przebija. Czekam na spokojnie do środy.

I tak jestem świadoma, ze zaraz znajda się osoby, które napiszą „tu nic nie ma”- spokojnie Kobietki, w środę będzie dopiero wiarygodnie ;)
[emoji3166][emoji368][emoji368][emoji368][emoji3166]
[emoji2370]
 
Hej kochane podczytuje was nadal 🙈 chciałam się z wami podzielić moimi przemyśleniami odnośnie robienia testów ciążowych przed terminem @. Powiem wam że gdyby nie mój charakter - jestem zawsze w gorącej wodzie kąpana. Mąż się śmieje że nigdy mi nic nie może powiedzieć o swoich planach bo jak się dowiem to musi być na wczoraj 🙄 ale do rzeczy... No, więc gdyby nie ten mój nieszczęsny charakter to bym czekała do terminu a nawet kilka dni po z tym testowaniem. Jutro mam termin @ a siedzę jak na szpilkach. Naczytałam sie teraz o biochemicznych na innych grupach że zaczynam fiksować ze strachu czy jutro okresu nie dostanę. Także jeśli nie jesteście tak jak ja w gorącej wodzie kąpana, czekajcie do terminu @ odejdzie wam trochę nerwów
Ja jestem chyba w gorącej wodzie kompana 😔 od rana boli mnie brzuch i oprócz różowej plamki o 6 rano nie miałam nic. Jak wracałam z pracy autem to czułam, że już się że mnie ulewa. Biegiem do mieszkania, idę do kibelka patrzę a tu biały śluz 🤯 dzisiaj 10 dpo (25 DC)
 
Czyli polecasz nie testować przed czasem i sama testujesz od 4 dni mimo, że termin @ dopiero jutro?
Wszystko jasne.
Hej kochane podczytuje was nadal [emoji85] chciałam się z wami podzielić moimi przemyśleniami odnośnie robienia testów ciążowych przed terminem @. Powiem wam że gdyby nie mój charakter - jestem zawsze w gorącej wodzie kąpana. Mąż się śmieje że nigdy mi nic nie może powiedzieć o swoich planach bo jak się dowiem to musi być na wczoraj [emoji849] ale do rzeczy... No, więc gdyby nie ten mój nieszczęsny charakter to bym czekała do terminu a nawet kilka dni po z tym testowaniem. Jutro mam termin @ a siedzę jak na szpilkach. Naczytałam sie teraz o biochemicznych na innych grupach że zaczynam fiksować ze strachu czy jutro okresu nie dostanę. Także jeśli nie jesteście tak jak ja w gorącej wodzie kąpana, czekajcie do terminu @ odejdzie wam trochę nerwów
 
Hej kochane podczytuje was nadal 🙈 chciałam się z wami podzielić moimi przemyśleniami odnośnie robienia testów ciążowych przed terminem @. Powiem wam że gdyby nie mój charakter - jestem zawsze w gorącej wodzie kąpana. Mąż się śmieje że nigdy mi nic nie może powiedzieć o swoich planach bo jak się dowiem to musi być na wczoraj 🙄 ale do rzeczy... No, więc gdyby nie ten mój nieszczęsny charakter to bym czekała do terminu a nawet kilka dni po z tym testowaniem. Jutro mam termin @ a siedzę jak na szpilkach. Naczytałam sie teraz o biochemicznych na innych grupach że zaczynam fiksować ze strachu czy jutro okresu nie dostanę. Także jeśli nie jesteście tak jak ja w gorącej wodzie kąpana, czekajcie do terminu @ odejdzie wam trochę nerwów
Kochana najlepiej nie czytaj nic wiem z własnego doświadczenia że im więcej człowiek szuka analizuje to się jeszcze bardziej nakręca. Lepiej myśleć pozytywnie. Będzie dobrze okresu nie
Dostaniesz 🙂
 
Hej kochane podczytuje was nadal [emoji85] chciałam się z wami podzielić moimi przemyśleniami odnośnie robienia testów ciążowych przed terminem @. Powiem wam że gdyby nie mój charakter - jestem zawsze w gorącej wodzie kąpana. Mąż się śmieje że nigdy mi nic nie może powiedzieć o swoich planach bo jak się dowiem to musi być na wczoraj [emoji849] ale do rzeczy... No, więc gdyby nie ten mój nieszczęsny charakter to bym czekała do terminu a nawet kilka dni po z tym testowaniem. Jutro mam termin @ a siedzę jak na szpilkach. Naczytałam sie teraz o biochemicznych na innych grupach że zaczynam fiksować ze strachu czy jutro okresu nie dostanę. Także jeśli nie jesteście tak jak ja w gorącej wodzie kąpana, czekajcie do terminu @ odejdzie wam trochę nerwów
Dlatego właśnie postaram się wstrzymać z testowaniem bo też na forach naczytałam się o ciążach biochemicznych (kiedyś jak się nie starałam to nawet nie miałam o nich pojęcia). A myślę, że może czasem lepiej nie wiedzieć
 
reklama
Do góry