reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Miałam testować dzisiaj, jednak będzie to jutro 02.02 🙈 Dziś u mnie 31dc, przy ostatnich cyklach max. 33 dni. Od kilku dni czuję się jakbym była przeziębiona, a tak naprawdę nic mi nie jest. 🤷🏻‍♀️ Nastawiam się na @ mimo że nadal mam nadzieję, nawet zamówiłam termometr owulacyjny na przyszłe cykle 😂
Trzymam kciuki 😉❤ mnie tez jakieś przeziębienie zlapalo
 
reklama
Moze się obraziła tak jak moja 😁 dzisiaj 50 dc 😁😅
Ja chyba pojde jutro na krew , wtedy w 100% bede pewna i spokojnie poczekam na okres ... Od tygodnia mam temperaturę powyżej 37 , nie ważne czy mierze rano czy popołudniu (pod językiem), nie mam mniej niż 37 i kluje mnie lewy jajnik od czasu do czasu, ale to tak jakby mi ktoś szpilki wbijał, może to jakiś stan zapalny 😒
 
A teraz z ciekawości sprawdzałam temp na czole to mam 37.8 😂 mam bardzo dobry termometr z pomiarem w uchu też . Tylko ja go stosuje pod język, codziennie rano zanim w ogóle głowę z poduszki podniosę 🙈 na czole mierzyłam tylko teraz 😉
Mam 37.3-37.5 😅 pobilas mnie😁 ja nie mam uczucia przeziębienia tylko naprawdę się przeziębiłam, kicham, katar mam i w ogóle porażka 😁
 
Ja chyba pojde jutro na krew , wtedy w 100% bede pewna i spokojnie poczekam na okres ... Od tygodnia mam temperaturę powyżej 37 , nie ważne czy mierze rano czy popołudniu (pod językiem), nie mam mniej niż 37 i kluje mnie lewy jajnik od czasu do czasu, ale to tak jakby mi ktoś szpilki wbijał, może to jakiś stan zapalny 😒
Ja tez mam powyżej 37 ale gardło mnie boli, nazarlam się rano ciasta i teraz mi nie dobrze 😅😁 mnie boli prawy jajnik ale z lewego byla owu xD suty bolą więc mogła by juz łaskawie przyjść żeby wcześniej cykl zacząć 😅
 
Gdzie mierzyłaś? U mnie w uchu jeszcze inna, a pod językiem też co innego 🤦‍♀️
Pod pachą 😁😅 do buzi wyszło by pewnie więcej 😁
Z tym bólem jajnika to nie koniecznie z niego była owulacja. Też wciąż myślałam że tak to działa. Ale dziewczyna z którą tu gadałam na priv pisała że ona ma monitorowane owulację i miała z prawego gdzie bolał lewy.
No właśnie mnie bolal prawy a na monitoringu wyszło ze z lewego owu byla, więc nie ma za bardzo jak sie bólem wzorować 😁
 
Jak dla Mnie w sobotę miałaś owulke[emoji854]
A ilu dniowe normalnie masz cykle?
A teraz z ciekawości sprawdzałam temp na czole to mam 37.8 [emoji23] mam bardzo dobry termometr z pomiarem w uchu też . Tylko ja go stosuje pod język, codziennie rano zanim w ogóle głowę z poduszki podniosę [emoji85] na czole mierzyłam tylko teraz [emoji6]
 
Tez mam małego Aniołka . W lutym pod koniec miesiąca będę miała drożność robiona i staramy się odrazu. Także mam nadzieje ze w marcu będę się chwalić ❤️
Ja też mam aniołka :(. Ogólnie chyba wśród większości znajomych się choć raz przytrafiło. Trzeba wierzyć ze tym razem wszystko będzie dobrze.
 
Ja jak zaliczyłam wpadkę w czerwcu to wszystkie objawy miałam jak na @ jedyne co to mnie mdliło po każdym jedzeniu 🙈 nawet dzień przed planowanym okresem byłam mega osłabiona tak jak zawsze. Próbuje sobie przypomnieć teraz coś dodatkowo to no nic mi nie przychodzi do głowy. No objawy na @ jak murowane. A tydzień później gruba krecha 😂
Oby tak było jak mówisz, tylko nie wiem kiedy ten test robic chociaż moj gin powiedział żeby w testy się nie bawić i od razu iść na betę i 15 lutego do niego na wizytę 😅 na pewno chce wiedzieć przed walentynkami
 
reklama
Do góry