reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Hej dziewczyny :)
Czytam Was od jakiegoś czasu i mam pytanko.
Test owulacyjny pierwszy pozytywny był wczoraj ok godz 16. Dziś też wychodzą pozytywne, boli mnie jajnik.
Owulacja teoretycznie przypada na dzisiejszy dzień czy bardziej jutrzejszy?
 
Hej dziewczyny :)
Czytam Was od jakiegoś czasu i mam pytanko.
Test owulacyjny pierwszy pozytywny był wczoraj ok godz 16. Dziś też wychodzą pozytywne, boli mnie jajnik.
Owulacja teoretycznie przypada na dzisiejszy dzień czy bardziej jutrzejszy?
No ogólnie to pozytywny test wskazuje na to, ze owulacja bedzie w ciagu 24-36h, wiec ciężko powiedzieć ;)
 
A Ja jutro na 16:30 do gina idę. Sprawdzić jak tam clo zadziałało i jak będzie wszystko pięknie ładnie to zastrzyk dostanę na pęknięcie
Ale według testów owu i śluzu owulacja była wczoraj[emoji849]
Na temperaturę nie mam co patrzeć bo młody ostatnio ma kiepskie nocki(bóle wzrostowe) i co chwilę wstaje, albo nie śpię po nocach bo trzeba Mu wtedy nóżki masować i tulić itd. Także Moja tempka pewnie przez to taka pikićkana w tym cyklu
 
A Ja jutro na 16:30 do gina idę. Sprawdzić jak tam clo zadziałało i jak będzie wszystko pięknie ładnie to zastrzyk dostanę na pęknięcie
Ale według testów owu i śluzu owulacja była wczoraj[emoji849]
Na temperaturę nie mam co patrzeć bo młody ostatnio ma kiepskie nocki(bóle wzrostowe) i co chwilę wstaje, albo nie śpię po nocach bo trzeba Mu wtedy nóżki masować i tulić itd. Także Moja tempka pewnie przez to taka pikićkana w tym cyklu
Mój gin dopiero 15 Luty o ile nie przyjdzie wcześniej @ 😅😁😃
 
reklama
Do góry