reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
U mnie dzisiaj piękna niespodzianka! Tłuste dwie kreseczki [emoji3059]
Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;) Zobacz załącznik 1238581
Hej witam sie z Wami [emoji847]
U mnie taka kreseczka byla 11 lutego, 12 lutego bylam na Beta Hcg i wynik 48,3 [emoji847] także dołączam do Was [emoji3590] do lekarza jeszcze sie nie zapisalam, świeża sprawa :) dzis dopiero mam termin spodziewanej miesiaczki a czulam ze fasolka jest juz jakis tydzień temu [emoji3]Zobacz załącznik 1238585
Dziewczyny nie wytrzymałam [emoji85][emoji85][emoji85]wiem że za szybko bo mam dzisiaj 23 dc testowanie miałam robić w 26 dc tak jak lekarz zalecił bo na duphoston i clexsane jestem ale to było silniejsze ode mnie. W środę zrobię betę by potwierdzić
Piękne kreski [emoji3059] Gratulacje!
 
Dziewczyny nie wytrzymałam 🙈🙈🙈wiem że za szybko bo mam dzisiaj 23 dc testowanie miałam robić w 26 dc tak jak lekarz zalecił bo na duphoston i clexsane jestem ale to było silniejsze ode mnie. W środę zrobię betę by potwierdzić

Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 👍😀 Widzę, że wszyscy ten test nabywają. 😁
A ilu dniowe masz cykle ?
 
Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 👍😀 Widzę, że wszyscy ten test nabywają. 😁
A ilu dniowe masz cykle ?
Mam 28-27 dniowe cykle a to drugi cykl staran. Jestem szczęśliwa ale mega się boję. W środę zrobię betę i zadzwonię do mojego lekarza.. 🙂 Wspominalam wcześniej 8 marca kończę 30 lat bardzo bym chciała usłyszeć że moja fasolka jest i ma się dobrze ❤️nic więcej mi nie potrzeba ❤️
 
reklama
U mnie niestety przyszła 🙈😭😭.szczerze to się trochę zawiodłam i wkurzyłam na testy😭. Zaczynam kolejny cykl starań.
Wszystkim dziewczyna z ⏸ bardzo gratuluje i życzę spokojnej, zdrowej i nudnej ciąży😊😊
Uda Ci się w kolejnym cyklu kochana nie smutaj 🙂wiem że ciężko jest ale zawsze trzeva mieć nadzieję ❤️
 
Do góry