reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Hi hi życzę Ci pięknych 2 kreseczek.❤️A który masz dc dzisiaj? 🙂Ja kupiłam dwa tylko testy i już nie mam 🙂i dobrze 🤣🤣
Dopiero 16dc, 3dpo. Najwcześniej mogę zacząć sprawdzać w poniedziałek. Ostatnio w 9dc miałam cień cienia 😉. W pierwszej ciąży z kolei w dniu @ przy 28 dniowych cyklach test mi wyszedł negatywny (Nie wiedziałam wtedy o cieniach cienia etc, dopiero jak wieczorem wyrzucalam to były 2 kreski ale dostałam "okres" więc nie sądziłam że się udało i dalej nie testowalam). Więc na dwoje babka wrozyła. Ciekawe jak długo mi się tym razem zejdzie żeby w ogóle zajść. Człowiek taki niecierpliwy z natury 😊.
 
Dopiero 16dc, 3dpo. Najwcześniej mogę zacząć sprawdzać w poniedziałek. Ostatnio w 9dc miałam cień cienia 😉. W pierwszej ciąży z kolei w dniu @ przy 28 dniowych cyklach test mi wyszedł negatywny (Nie wiedziałam wtedy o cieniach cienia etc, dopiero jak wieczorem wyrzucalam to były 2 kreski ale dostałam "okres" więc nie sądziłam że się udało i dalej nie testowalam). Więc na dwoje babka wrozyła. Ciekawe jak długo mi się tym razem zejdzie żeby w ogóle zajść. Człowiek taki niecierpliwy z natury 😊.
Ja cierpliwości też nie mam powtarzam sobie ze nie a i tak wzięłam i zrobiłam test. Ja w każdej ciąży przed @mialam już 2 kreski. Zdziwisz się jak zaskoczysz i w poniedziałek dwie kreseczki będą 😀😀
 
reklama
Cześć dziewczyny. Na wstępie gratuluję wszystkim, którym się udało. Dużo kreseczek pojawiło się w tym miesiącu 😍

W tym miesiącu staramy się z mężem, minęły 3 miesiące od poronienia i zaczęliśmy nowy cykl starań. Mam nadzieję że tym razem wszystko dobrze się zakończy. Poprzednim razem zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starańTestowanie wypada na 24.02, zobaczymy czy cierpliwość pozwoli czekać tak długo 😁
 
Do góry