reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Gratulacje dla Was wszystkich ♥️
Ja wczoraj testowałam i niestety nic z tego. Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Dzisiaj zaczęło się plamienie, bez żadnego bólu brzucha póki co i od wczoraj mam nabrzmiałe i bolące piersi. Kłóci się to trochę z moją wiedzą o progesteronie, bo przecież jego gwałtowny spadek odpowiada za menstruację, a wysoki poziom za ból piersi. No więc dlaczego mnie bolą skoro już zaczyna się okres? Miałyście też tak? Zawsze tydzień przed okresem mam ból, a teraz dzień przed i w trakcie 😳
 
A miałaś jakieś konkretne objawy? [emoji3]
Hm.. Ból piersi troche mocniejszy niz zwykle przed okresem, pobolewanie jajnikow, klucie jakby w pochwie i ból podbrzusza. W 26 dniu cyklu uczucie jakby mnie grypa brała i ponad 37 stopni temperatury, katar.. A na drugi dzien juz zdrowa [emoji28] W pierwszej ciąży dokladnie tak samo bylo. [emoji3526]
 
Dziewczyny nie wytrzymałam 🙈🙈🙈wiem że za szybko bo mam dzisiaj 23 dc testowanie miałam robić w 26 dc tak jak lekarz zalecił bo na duphoston i clexsane jestem ale to było silniejsze ode mnie. W środę zrobię betę by potwierdzić
 

Załączniki

  • received_3779843398772972.jpeg
    received_3779843398772972.jpeg
    242,3 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Do góry