reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowa mama u lekarza

MadziaSek musi być dobrze! nie ma innego wyjścia:) mi się wydaje, że ten pierwszy wynik wyszedł tak tragicznie bo źle pobrałam mocz.
angelstw zazdroszczę Ci tych wizyt co 3 tyg:) u mnie niby tylko tydzień dłużej choć teraz trafiło się 5 tygodni, ciągnie się strasznie...
 
reklama
Co do wynikow to 9 wrzesnia lekarz powiedzial, ze mam tak dobre jakbym w ciazy nie byla, jednak stwierdzil pociesznie ze na pewno sie pogorsza :)
A ja tez sie pochwale mam za 2 tyg usg polowkowe. Oby tylko siusiak nie urosl ;)
 
monikamarcina normalnie okaz zdrowia:) oby przypuszczenia lekarza się nie potwierdziły i zostało tak do końca:) u nas jak na razie tylko ten mocz, poza tym też wyniki idealne :-)

Dzisiaj nas czeka wizyta u dentysty, troszkę się boje:-)
 
dziewczyny nic tylko się cieszyć, że wyniki ok:-), a co później będzie....damy radę
Anikaaaa trzymam kciuki, nie jest to przyjemne, ale co zrobić, mamy już tak, a to ginekolog, a to dentysta:no:
 
a ja się właśnie dowiedziałam że u każdego stomatologa który ma umowę na nfz przysługuje nam leczenie i znieczulenie za darmo i nawet plomby światłoutwardzalne są za free tylko trzeba mieć zaświadczenie od ginekologa o ciąży i niektórzy wymagają też zezwolenia na znieczulenie:tak: poza tym przyjmują nas bez kolejki:-) (tzn z dnia na dzień)
 
a ja się właśnie dowiedziałam że u każdego stomatologa który ma umowę na nfz przysługuje nam leczenie i znieczulenie za darmo i nawet plomby światłoutwardzalne są za free tylko trzeba mieć zaświadczenie od ginekologa o ciąży i niektórzy wymagają też zezwolenia na znieczulenie:tak: poza tym przyjmują nas bez kolejki:-) (tzn z dnia na dzień)

dobrze wiedziec bo tez musze isc plomba mi wypadla i huk z tym wg zla jestem dzis na dolegliwosciach pisalam ze znowu chyba grzyb mi wrocil :baffled: czuje sie bezsilna 21 wiek a lekow na takie paskudztwa nie ma dla ciezarnych
i cholera z tym moze zly plyn do hig. intymnej mam :baffled: czy co moze kupic laktacyd? poradzcie cos :baffled:
 
kup laktovaginal i stosuj przez 5 dni i do tego laktacyd z obniżonym ph taki niebieski ( na świąd i upławy) mnie uratował i jest cisza... wyniki moczu kontrolnie robię w poniedziałek więc się okaże;-)
 
Vani ja napisze to co mnie mowila pani doktor, ktora robila mi kolposkopie, gdy mialam podejrzenie raka. Na szczescie okazalo sie ze mam tak duze zapalenie ze az cytologia odczytala je jako komorki rakowe. Lekarka powiedziala: zadnych plynow do h.intymnej, zamiast tego szare mydlo np bialy jelen, bawelniane majtki, zero stringow... dodatkowo kazala mi lykac provag na odbudowe naturalnej flory. Ja leczylam sie clotrimazolem w globulkach i dziala.. troche spokoju mam
 
reklama
Mi jedna gin zaleciła na początku ciąży provag albo gynomed doustnie żebym brała zapobiegawczo.

Moja gin ostatnio dala mi lactovaginal ale tylko 1 opakowanie kazała wziąć dopochwowo. Powiedziała mi tez że dopochwowe dlatego żebym jak najmniej w ciąży brała leków doustnie.
 
Do góry