reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Hello,

Ja dzisiaj zaliczyłam wizytę u okulisty. Coś tam wypatrzyła, ale generalnie mam zgodę na poród sn.

Vanilijka, Aisha. Słyszałam już też tyle opowieści, jak bardzo duże różnice są w określaniu wagi podczas usg przed porodem. Ostatnio lekarka mi powiedziała że może mieć problem z pomiarami już na następnej wizycie. Wód coraz mniej, obraz staje się coraz bardziej zamazany. I powiem szczerze, że patrząc się na obraz usg i porównując do wcześniejszych to widać jednak różnicę w ostrości

Koshka, dobrze, że już wróciłaś :-)
 
reklama
dorex cieszymy się razem z Tobą:-)
koshka pamiętaj, że dzieciaczki w łonie raz przyspieszają, by w innym tygodniu zwolnić tempo wzrostu, może stąd te rozbieżność;-)
katska gratki wizyty;-)
 
Ja przy pierwszym dziecka waga przez usg 3700 a po 42 tyg 4700 to byl kolosalny błąd. Po meczarni od 6 do 20 zrobili mi laskawie cesarke mialam tez przebity pecherz i juz wredy byly zielone wody wskazanie na cesarke bylo to okolo 14 a z moim blaganiem pocieli mnie o 20 . Potem sie dziwili ze duze dziecko bo jak po czasie czyli po 40 tyg dziecko nabiera szybko.
 
Fajnie ze juz sie przeluznia w szpitalu i wracacie do domkow :-) Gratki powrotow a tym co zostaly duzo sily! Made tak na goraco myśląc to Twoja "sprawa" jak nic do uwagi sie nadaje bo to kpina z tymi 10 dniami. Przesylam pozytywne mysli cobys odzyskala spokój :-* a wyniki byly jaknajszybciej.
 
reklama
Do góry