reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

ja zawsze mówię gince czy mogę dostać zdjęcie ;-) zawsze mi daje, nigdy nie kręci nosem :tak:

jak byłam z Zuzią w ciąży to w 12 tygodniu jak mała sobie fajnie siedziała w brzuszku i tylko łapkami machała to się z Doktorką śmiałyśmy że małej tylko laptopa brakuje na kolanach, wyglądała jakby klikała sobie :-D to wtedy mi Doktorka ze 3 zdjęcia wydrukowała ;-) super pamiątka!
 
reklama
ja zawsze mówię gince czy mogę dostać zdjęcie ;-) zawsze mi daje, nigdy nie kręci nosem :tak:

jak byłam z Zuzią w ciąży to w 12 tygodniu jak mała sobie fajnie siedziała w brzuszku i tylko łapkami machała to się z Doktorką śmiałyśmy że małej tylko laptopa brakuje na kolanach, wyglądała jakby klikała sobie :-D to wtedy mi Doktorka ze 3 zdjęcia wydrukowała ;-) super pamiątka!

mam tez problem kuje mnie czasami w macicy i szyjce niby lekarz powiedzial ze jest ok ale jak zmierzyl mi szyjke (3,5 cm) to nic nie odpowiedzial czy wszystko jest ok :/ matrwie sie czy takie kucie jest normalne? najgorsze ze jak na necie czytam to tylko pisze o skracaniu szyjki :( nie chce sie niepotrzebnie nakrecac i wole sie spytac tu dziewszyn ktore juz byly w ciazy czy tez mialy klucia
 
album wygląda tak: ilona-okladka+przod1.jpg
wybralam ten kolor bo nie wiem czy to dziewczynka czy chłopiec
 

Załączniki

  • ilona-okladka+przod1.jpg
    ilona-okladka+przod1.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 39
ja powiem szczerze że chyba nie potrafiłabym powiedzieć że to co by mnie kuło to akurat byłaby szyjka czy macica... :baffled: nie bardzo rozróżniam to gdzie mnie akurat boli czy kłuje...no jedyny ból jaki znam to ból miesiączkowy, skurcze i migrena i ból zęba...
nigdy też mi ginka nie mówi jaką mam długość szyjki..także nie podpowiem czy długość 3,5cm jest odpowiednia...
Musisz męczyć lekarza w tym temacie, no chyba że dziewczyny pomogą...
album jest przepiękny :tak:
 
ja wlasnie czuje klucie w szyjce dosc intensywne pozniej puszcza i jest spokoj ale przez to ze to moja pierwasza normalna ciaza nie jestem w stanie okreslic czy to normalne :/
 
też nie rozumiem tego nie dawania zdjęć... mój doktorek nadgorliwy we wszystkim i zdjęć od metra mam na każdej wizycie bez proszenia, wczoraj dostałam sztuk 5:tak: przy córci też tak szalał i mam ich w sumie chyba z 50:-D
 
też nie rozumiem tego nie dawania zdjęć... mój doktorek nadgorliwy we wszystkim i zdjęć od metra mam na każdej wizycie bez proszenia, wczoraj dostałam sztuk 5:tak: przy córci też tak szalał i mam ich w sumie chyba z 50:-D

musze z nim porozmawiac dlaczego nawet wezme ten album zeby mu pokazac po co mi te zdjecia ze nie zamierzam nikomu moich zdjec dawac dzwny ten moj lekarz :/
 
Ja chodzę na nfz i usg mam w innej przychodni niż mojego ginekologa. Trochę się stresowałam, ale trafiłam na super faceta. Bez problemu Mąż był ze mną. Facet bardzo wesoły, pytał czy dzidzia się podoba, mówił, że tak wygląda ładne dziecko :) bez proszenia dał nam 6 zdjęć, powiedział, że dla rodziny jeszcze :)
Byłam bardzo zadowolona z wizyty.

Chyba łaski Ci nie robi, nie wiem, pierwszy raz się z tym spotkałam.

Mnie też czasem coś tam poboli, pokłuje. Chyba to normalne.
 
reklama
Ja chodzę na nfz i usg mam w innej przychodni niż mojego ginekologa. Trochę się stresowałam, ale trafiłam na super faceta. Bez problemu Mąż był ze mną. Facet bardzo wesoły, pytał czy dzidzia się podoba, mówił, że tak wygląda ładne dziecko :) bez proszenia dał nam 6 zdjęć, powiedział, że dla rodziny jeszcze :)
Byłam bardzo zadowolona z wizyty.

Chyba łaski Ci nie robi, nie wiem, pierwszy raz się z tym spotkałam.

Mnie też czasem coś tam poboli, pokłuje. Chyba to normalne.
poprawilas mi humor :) dziekuje :)
 
Do góry