reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Dorex super ... ale duża dzidzia !!!

Ja również dzisiaj byłam na wizycie ... Kropek ma 3,5 cm ... machał do nas rączunią malunią !
W moczu wyszły mi fosforany i wysokie ph mam ... miała tak któraś ? Co to oznacza ?
Nadal mam łykać luteinę i Prenatal UroCare .... dostałam też Torecan ale chyba nie odważę się zażyć ... wolę się męczyć !

Anikaaaa trzymamy kciuki za Twoje jutrzejsze wizytowanie !!!
 
IMG_20140723_161357.jpg
A o to moje Maleństwo :) Wyglądał jak mały misio :)
 

Załączniki

  • IMG_20140723_161357.jpg
    IMG_20140723_161357.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 46
Boże jaki uroczy :) jak patrzę na to zdjęcie to już nie mogę doczekać się mojego badania :) chciałabym żeby też mi dał zdjęcie usg a mój gin nie chce dawać :( ma prawo mi odmówić zdjęcia?
 
a co mu szkodzi wydrukować jeszcze jedno jeśli jedno chce mieć w kartotece? Tym bardziej że powinien mieć w sobie nieco empatii i wiedzieć jak wiele dla Kobiety znaczy takie zdjęcie... :baffled: wogóle nie rozumiem dlaczego nie chce ci dać zdjęcia...
 
Ja też nie rozumiem teraz jak pójdę na wizytę to mu od razu powiem że chce zdjęcie i koniec. Tylko nie wiem czy on ma prawo mi odmówić danie zdjęcia?
 
no kurcze tego nie wiem, ale logiczne wydaje się być że jak ktoś robi USG to wynik tego badania jest dla Ciebie...powinien być z opisem, no ale wiadomo jak jest u gin gdzie USG jest robione na każdej wizycie, u mnie jest tak że wtedy opis do kartoteki a mi zostaje zdjęcie. Może zapytaj go czy możesz dostać takie zdjęcie, że bardzo ci zależy, chcesz mężowi pokazać :tak:
 
reklama
Angelstw tak zrobię jak mówisz bardzo mi zależy na zdjęciach bo kupiłam sobie specjalny album ciąży robiony na zamówienie ręcznie i w nim mam normalnie miejsca na zdjęcia usg i na test ciąży album jest sliczny i to piękna pamiątka z ciąży
 
Do góry