reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

angelstw moja przychodnia miała podpisaną umowę na wszystko oprócz grupy kwi, także musiałam ją zrobić za własne pieniądze.;-) Ale i tak się cieszę, że nie musiałam płacić za wszystkie badania, bo u nas taki pakiet badań to wydatek rzędu 300-400 zł :szok:
 
reklama
proponuję do poczytania ten artykuł na temat bezpłatnych badań dla ciężarnych ;-)

Bezpłatne badania dla ciężarnych. Co gwarantuje NFZ? - Ciążowy.pl
 
Ja niestety za badania place mala znizka jest ale nie za darmo. Chodze prywatnie do gina i w labo.robie badania. musialabym dostac z przuchodni skierowanie ale to graniczy z cudem. A badania mialam wspomniec ze odebralam ale wR mi nie zrobili jeszcze na dniavh bedzie to dostarcze. Te odczynniki o kyorych wczesniej swpominalam od piatku jada i dotrzec nie moga. Wiec z pelnym pakietem nie pojde dzis na wizyte.
A wogóle dzis ustalimy termin na prenatalne. Najpozniej do 3sierpnia bo tak 14 tydz.sie skonczy. Szczegoly po wizycie fotki tez wrxuce ;)
 
część. Byliśmy wczoraj u lekarza na usg, wszystko w porzątku tylko maluszek się nie chciał ustawic do zmierzenia przeziernosi,ale wszystko jest dobrze. Maleństwo przyśpieszylo troszkę bo powinno byś 11 tyd i 4 dni a ono jest duże na 12tyg i 1 dzień więc termin przesuną sie na 30 styczeń. Pozdrawiam i życzę samych dobrych wyników.
 
Dziewczynki ja po wizycie maluszek odpowiada 12 tyg. Dlugosc ok 5cm. Wszystko pieknie sie rozwija. 28 prenatalne w moim szpitalu i kolejna wizyta 19.08.
 

Załączniki

  • 1406039700989.jpg
    1406039700989.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
angelstw ale mnie zaskoczyłaś tym artykułem , ja chodzę prywatnie i za każda wizytę płace i każde badanie tzn podstawowy pakiet ciążowy jak był nazwany tzn krew (w tym te wszystkie HIV toksoplazmozy itp.)mocz zapłaciłam 211 zł przy czym nie musiałam robić badania na grupe krwi bo jestem honorowym krwiodawca wiec ładnie mnie zaskoczyłaś tym ze mogłam mieć to za darmo, Ja nie wiem gdzie wy chodzicie na NFZ bo gdzie kolwiek się obrócę to terminy są po min 3 miesiące więc płace co 3 tyg 100 zł za wizytę plus 100 za USG,
Nie że się żale ale nasz kraj jest trochę świrnięty ale pójdę za 3 tyg do gin i powiem jej ze ładnie mnie wyciulali za przeproszeniem i ze następny mocz i krew musi mi dać na NZF
 
Do góry