reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

A to dzidziuś bo nie wiem czemu mi się nie dodało wcześniej zdjęcie
 

Załączniki

  • a8484cf6-5735-4e32-bad9-3f1c0d6850a0.jpeg
    a8484cf6-5735-4e32-bad9-3f1c0d6850a0.jpeg
    49 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Ja tez po wizycie , maluch ma prawie 3cm , wiercił sie, kręcił , machał słodkimi rączkami i nóżkami. Doktor też puścił mi serduszko na chwile i pięknie bije. Z cukrem mam sie nie martwić tylko mierzyć i trzymać diete. Prenatalne 2 maja 😊
Czy tylko ja tak mam, do mnie dopiero to jakos dociera że jestem w ciąży, nie przyswajałam tej myśli żeby potem nie mieć zawodu, ale ten mały bobas jest tam i rośnie 😍 jestem w szoku 😅
 

Załączniki

  • e620857c-7aff-489e-9b56-4b264bbeae96.jpg
    e620857c-7aff-489e-9b56-4b264bbeae96.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 95
Ja tez po wizycie , maluch ma prawie 3cm , wiercił sie, kręcił , machał słodkimi rączkami i nóżkami. Doktor też puścił mi serduszko na chwile i pięknie bije. Z cukrem mam sie nie martwić tylko mierzyć i trzymać diete. Prenatalne 2 maja 😊
Czy tylko ja tak mam, do mnie dopiero to jakos dociera że jestem w ciąży, nie przyswajałam tej myśli żeby potem nie mieć zawodu, ale ten mały bobas jest tam i rośnie 😍 jestem w szoku 😅


Do mnie czasami nadal nie dociera, że będę mamą🙈 i nie dowierzam, że jestem naprawdę w ciąży 😅 więc nie jesteś sama
 
reklama
Do góry