reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziewczyny jeszcze mam pytanie czy któraś tak miała? Wczoraj jak chciałam wstać z kanapy złapał mnie taki skorczowy bol w górnej części brzucha że ledwo stałam musiałam usiąść trwał ze 3-4 ?minuty ale przeszło. Żadnych plamien ni nic
 
reklama
Dziewczyny jeszcze mam pytanie czy któraś tak miała? Wczoraj jak chciałam wstać z kanapy złapał mnie taki skorczowy bol w górnej części brzucha że ledwo stałam musiałam usiąść trwał ze 3-4 ?minuty ale przeszło. Żadnych plamien ni nic

Mi zdarzają się takie ukłucia, musowanie, takie chwilowe ale w dolnej części brzucha raz z jednej raz z drugiej strony. Prawdopodobnie to normalne wszystko rośnie rozciąga się.
 
Mi zdarzają się takie ukłucia, musowanie, takie chwilowe ale w dolnej części brzucha raz z jednej raz z drugiej strony. Prawdopodobnie to normalne wszystko rośnie rozciąga się.
tez tak mysle kurcze tylko dość mocne to było że było.mi ciężko ustać ale 3-4 min i przeszło. Nic się dalej nie dzieje 😉 a u ciebie jak??
 
tez tak mysle kurcze tylko dość mocne to było że było.mi ciężko ustać ale 3-4 min i przeszło. Nic się dalej nie dzieje 😉 a u ciebie jak??

Jeśli nic się niepokojącego nie dzieje to chyba nic takiego po prostu macica może daje o sobie znać 😁
Bywało gorzej nie mam co narzekać piersi strasznie doskwierają i czasami ból jak na 🐒. Jutro idę na badania potrzebne na wizytę i czekamy niecierpliwie do 16.04 .
 
Sorka, ale statystycznie puste jajo płodowe to 50% wszystkich poronień więc nie wiem skąd Twój lekarz wziął swoją teorię.

Chyba że go nie zrozumiałaś i chodziło o pęcherzyk żółtkowy bo tu faktycznie skrajnie rzadko mamy sytuację, że jest YS a nie
Raczej dobrze go zrozumiałam, bo u mnie nie ma jeszcze pęcherzyka :)
Dlatego zapytałam odnośnie wielkości jaja, ponieważ tłumaczył mi że poronienia pustego jaja zdążają się w większości bardzo szybko, na etapie 6-8 tygodnia ciąży podobno jest to już o wiele żadsze. 8-10 mm jajo może mieć jeszcze prawo nie mieć widocznego zarodka :)
Ogólnie rozmawiałam z nim trochę o poronieniach i "statystykach". Większość wczesnych strat nie jest się w stanie zbadać, a te potwierdzone przyczyny są u kobiet które już miały jakieś problemy i mocno kontrolują swój cykl - dlatego mamy w takich przypadkach potwierdzone informacje.

Dlatego nie straszyła bym innych na zapas :)
 
Dziewczyny jeszcze mam pytanie czy któraś tak miała? Wczoraj jak chciałam wstać z kanapy złapał mnie taki skorczowy bol w górnej części brzucha że ledwo stałam musiałam usiąść trwał ze 3-4 ?minuty ale przeszło. Żadnych plamien ni nic
Między dolnymi żebrami? Ja po pierwszej ciąży długo walczyłam z rozejściem mięśni prostych brzucha, i właśnie w tym miejscu mnie łapał taki ból skurczowy.
Jakby dłużej się utrzymywało to bym fizjo zaliczyła żeby zobaczyć :)
 
Raczej dobrze go zrozumiałam, bo u mnie nie ma jeszcze pęcherzyka :)
Dlatego zapytałam odnośnie wielkości jaja, ponieważ tłumaczył mi że poronienia pustego jaja zdążają się w większości bardzo szybko, na etapie 6-8 tygodnia ciąży podobno jest to już o wiele żadsze. 8-10 mm jajo może mieć jeszcze prawo nie mieć widocznego zarodka :)
Ogólnie rozmawiałam z nim trochę o poronieniach i "statystykach". Większość wczesnych strat nie jest się w stanie zbadać, a te potwierdzone przyczyny są u kobiet które już miały jakieś problemy i mocno kontrolują swój cykl - dlatego mamy w takich przypadkach potwierdzone informacje.

Dlatego nie straszyła bym innych na zapas :)
Nie wiem jakie są statystyki ,ale ja w pierwszej ciąży poroniłam puste jajo w 10 tygodniu dopiero i niestety pierwsze usg wlasnie mialam tego dnia co poroniłam i z tego co pamiętam jajo płodowe na usg odpowiadało 10tc ale nie było w środku nic, czarna dziura.
 
reklama
Do góry