reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Dziewczyny… wyszły mi bakterie w moczu 😫😫😫😫 wizytę u gin mam dopiero 11.04
Nie czuję żadnych objawów zapalenia pęcherza, ale wyniki mówią co innego. Powinnam iść do normalnego lekarza po jakiś bezpieczny antybiotyk czy co robić? Miała któraś z was taką sytuację? Help :(
Na spokojnie, bez paniki.
U mnie też wyszły bakterie, a nie mam żadnych objawów. Gin mówi, żeby pić 3l wody, do tego herbatę żurawinową, dodatkowo mogę brać urosept, ale póki co nie biorę, bo niby w ciąży jest niewskazany. Mam powtórzyć badanie przed kolejną wizytą i pamiętać, żeby dobrze pobrać próbkę moczu.
 
Na spokojnie, bez paniki.
U mnie też wyszły bakterie, a nie mam żadnych objawów. Gin mówi, żeby pić 3l wody, do tego herbatę żurawinową, dodatkowo mogę brać urosept, ale póki co nie biorę, bo niby w ciąży jest niewskazany. Mam powtórzyć badanie przed kolejną wizytą i pamiętać, żeby dobrze pobrać próbkę moczu.
Bardzo dziękuję! Uspokoiłam się 🩷To będę pilnować tej wody i zrobię jeszcze raz badanie do kolejnej wizyty. Człowiek chce, żeby wszystko było jak najlepiej a potem się stresuje rzeczami, na które nie ma wpływu.
 
Dziewczyny… wyszły mi bakterie w moczu 😫😫😫😫 wizytę u gin mam dopiero 11.04
Nie czuję żadnych objawów zapalenia pęcherza, ale wyniki mówią co innego. Powinnam iść do normalnego lekarza po jakiś bezpieczny antybiotyk czy co robić? Miała któraś z was taką sytuację? Help :(
Jeśli nie masz żadnych objawów to dobry znak. Może po prostu zanieczyszczona próbka. Może to być po prostu kwestia pobrania. Bądź dobrej myśli 🤞
 
Jakie to imie? 😉

Ja trafiłam w 1% z moim synkiem z Zespołem Edwardsa.. także cóż, niestety to wcale nie jest tak mało i na kogoś trafia

Pozdrawiam z sierpnia! Najlepszy miesiac na urodziny moim zdaniem 😁


Mnie aktualnie bola więzadła przy macicy, bo katar i rosnacy brzuch dały im w kosc i meczy częste sikanie 🤯 w nocy po 6 razy wstaje.. 😔 rodzicom chciałabym powiedziec na świętach ale chyba wstrzymam się do wizyty 8 kwietnia.. chyba ze gdzies wczes jej dorwie detektor 🤪
Ja również z sierpnia :) córka pierwsza lipcowa. Teraz celowalismy na wrzesień ale biochemia 😔
Także mnie listopad bardzo cieszy pod kątem że drugi raz tak szybko zaskoczyło :)

My o ciąży planujemy powiedzieć w maju na dzień matki. Babciom do prezentów dorzucimy zdrapkę że zostaną babciami 😁
 
Ciąża przerwana w 20 tygodniu.
Trzymam mocno kciuki. Ciąża po takich przeżyciach ma naprawdę inny wymiar niepokoju. Ja po zespole patau urodziłam dwójkę zdrowych dzieci i tego się kurczowo trzymam. Ze wtedy to był przypadek.

Ja w ogóle już jestem zapisana na usg genetyczne na 29.04, dostałam skierowani na NFZ i Pani powiedziała ze dobrze ze tak szybko dzwonię bo na NFZ tych terminów jest mniej i trudniej się załapać.
Ale ja zrobię chyba nifty po 10 tyg i mam nadzieje ze pójdę z czysta głowa już na to badanie.
Harmony wychodzi teraz dużo taniej niż nifty. Ostatnio patrzyłam to z kodem było za 1600 zl
 
reklama
Do góry