reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej ☺️
Jak się czujecie? U mnie piękne słońce ☀️ i ciepło ☀️😌 zrobiłam jeszcze dziś test i od razu wyszła gruba różowa kreska 🥰☺️
U mnie też pogoda piękna, nic tylko iść na spacer, a ja w pracy do 19😥 a później muszę jeszcze ogarnąć jakieś świąteczne zakupy bo jutro oddaje auto na warsztat to będzie ciezko
 
Hey. Super że u was tak pięknie. Ja dziś czuję się fatalnie psychicznie. Zauważyłam na papierze śluz zabarwiony delikatnie na różowo. Delikatnie kłuje mnie po prawej stronie. Wzięłam zapobiegawczo no spe.
Byłam na Beta aż z tego w piątek powtórzę.
Wiem że nie mam na to wpływu ale się denerwuje. Pozdrawiam cieplutko
 
Hey. Super że u was tak pięknie. Ja dziś czuję się fatalnie psychicznie. Zauważyłam na papierze śluz zabarwiony delikatnie na różowo. Delikatnie kłuje mnie po prawej stronie. Wzięłam zapobiegawczo no spe.
Byłam na Beta aż z tego w piątek powtórzę.
Wiem że nie mam na to wpływu ale się denerwuje. Pozdrawiam cieplutko
A przypomnij na jakim jesteś etapie ? Plamienia się zdarzają. Ja polecam brać magnez (magne b6 forte taki zaleca mój lekarz) to też pomaga przy krwawieniach bo powoduje że brzuch się nie napina i tam wsyztsko jest ,,miękkie”


Ja dzisiaj mam decydującą wizytę dowiem się czy należę do listopadowych mam czy nie
 
Jeszcze jedno pytanie bo niektórym z was lekarz zalecił i pozwolił brać nospe w jakich dawkach?! Bierzecie zapobiegawczo czy czujecie taką potrzebę? Będę wdzięczna za odp 😊
 
A przypomnij na jakim jesteś etapie ? Plamienia się zdarzają. Ja polecam brać magnez (magne b6 forte taki zaleca mój lekarz) to też pomaga przy krwawieniach bo powoduje że brzuch się nie napina i tam wsyztsko jest ,,miękkie”


Ja dzisiaj mam decydującą wizytę dowiem się czy należę do listopadowych mam czy nie
O to chętnie sobie zakupię. Mam nadzieję że nie jest za późno. Jestem 6t 2d.
Bardzo się denerwuje muszę czymś głowę zająć
 
reklama
Pierwsze zdjęcie jest z poniedziałku,a drugie jest z dziś(nie pierwszy mocz 😜) także chyba rośnie i jest dobrze 🥰
 

Załączniki

  • 38fb2280-1cb3-4c5f-8ed1-04fdc9a48001.jpeg
    38fb2280-1cb3-4c5f-8ed1-04fdc9a48001.jpeg
    62,8 KB · Wyświetleń: 60
  • f65ee4d1-f0d0-4c8f-963b-8800ce247f24.jpeg
    f65ee4d1-f0d0-4c8f-963b-8800ce247f24.jpeg
    28,8 KB · Wyświetleń: 60
Do góry