reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Czesc dziewczyny
Witam w sobote. U nas okropna pogoda, zimno ale poszlam z synkiem na basen, rano pocwiczylam 30 min fitness. Obiecalam sobie ze w ta ciaze o siebie na serio zadbam bo w 1ej jadlam bez umiaru, tona chleba, slodycze i przytylam 20kg i do teraz jeszcze mi lezy. Takze musze bardzo uwazac 😞
Zdrowa dieta, ruch, pilates.

Ja mam wizyte 24 marca to bedzie 6+0 . Mysliscie ze serduszko juz bedzie widoczne& slyszalne. Nie wiem czy to nie za wczesnie
 
reklama
Czesc dziewczyny
Witam w sobote. U nas okropna pogoda, zimno ale poszlam z synkiem na basen, rano pocwiczylam 30 min fitness. Obiecalam sobie ze w ta ciaze o siebie na serio zadbam bo w 1ej jadlam bez umiaru, tona chleba, slodycze i przytylam 20kg i do teraz jeszcze mi lezy. Takze musze bardzo uwazac 😞
Zdrowa dieta, ruch, pilates.

Ja mam wizyte 24 marca to bedzie 6+0 . Mysliscie ze serduszko juz bedzie widoczne& slyszalne. Nie wiem czy to nie za wczesnie
Mam tak samo, też przywaliłam poprzednio 18kg, teraz w ciąży wypada mi ślub, więc tym bardziej muszę w miarę trzymać formę 😉💪

To 6+0 może być trochę szybko, ale jak nie pójdziesz to się nie przekonasz.
 
Dziewczyny,
Mi wychodzi 4+5, zastanawiam się na kiedy się umówić do ginekologa.
Czytałam że najlepiej 7/8 tydzień żeby było już coś widać

4 lata temu byłam w ciąży i juz nie pamietam jak to było, człowiek szybko zapomina 😂
 
Czesc dziewczyny
Witam w sobote. U nas okropna pogoda, zimno ale poszlam z synkiem na basen, rano pocwiczylam 30 min fitness. Obiecalam sobie ze w ta ciaze o siebie na serio zadbam bo w 1ej jadlam bez umiaru, tona chleba, slodycze i przytylam 20kg i do teraz jeszcze mi lezy. Takze musze bardzo uwazac 😞
Zdrowa dieta, ruch, pilates.

Ja mam wizyte 24 marca to bedzie 6+0 . Mysliscie ze serduszko juz bedzie widoczne& slyszalne. Nie wiem czy to nie za wczesnie
Wiesz co ja ide 6+5 , na grupie na fb kobitka dziś pytała właśnie że była w 6tc na usg i nie było zarodka i teraz stres i musi tydzien czekać czy pojawi sie zarodek. Lepiej poczekać pare dni, chyba ze coś cie niepokoi.

Też mam w planach na basen chodzić, tylko niech sie zrobi cieplej ciut bo inaczej zatoki chore bede miec na bank.
 
Ja zauważyłam, ze zaczęłam właśnie sporo jeść ostatnio i mieć zachcianki, ale zaczęły pojawiać się mdłości, to pewnie się ogarnie troszkę.
Muszę tez uważać, bo bym nie chciała dużo przytyć. 😅

Ja mam wizytę za 2 tyg i to będzie 7+3, ale chciałabym sie umówić pod koniec tygodnia tego jeszcze to będzie 6
 
Czesc dziewczyny
Witam w sobote. U nas okropna pogoda, zimno ale poszlam z synkiem na basen, rano pocwiczylam 30 min fitness. Obiecalam sobie ze w ta ciaze o siebie na serio zadbam bo w 1ej jadlam bez umiaru, tona chleba, slodycze i przytylam 20kg i do teraz jeszcze mi lezy. Takze musze bardzo uwazac 😞
Zdrowa dieta, ruch, pilates.

Ja mam wizyte 24 marca to bedzie 6+0 . Mysliscie ze serduszko juz bedzie widoczne& slyszalne. Nie wiem czy to nie za wczesnie
6+0 to myślę ze tak na dwoje babka wróżyła. Pewnie dużo zależy od tego kiedy dokładnie była owu i może od sprzętu lekarza?!

Ja mam wynik bety, wyszło 907 wiec chyba jest dobrze. Kalkulator pokazuje ze jest w normie. W pon zadzwonię do lekarza i tez spróbuje się umówić
 
Cześć,
jestem już na październikowych mamach, ale w czwartek na wizycie okazało się, że chyba ciąża ciut młodsza, lekarz wyliczył z wielkości pęcherzyka 5+0, więc dołączę do Was 🙂

Na wizytę pierwotnie umawiałam się na 26.03, bo w poprzedniej ciąży dopiero w 8-9 tygodniu było widać serduszko i niepotrzebnie się nastresowałam na wcześniejszych wizytach.

W czwartek jednak wcisnęłam się na wizytę do lekarza na cito, bo miałam plamienie, ale lekarz nic niepokojącego nie widział, tyle że na razie jest pusty pęcherzyk i na dwoje babka wróżyła, albo ciąża trochę młodsza, albo się nie rozwija. Tak że czekam teraz na wizytę za dwa tygodnie i wtedy może już się coś okaże.
 
Ja zauważyłam, ze zaczęłam właśnie sporo jeść ostatnio i mieć zachcianki, ale zaczęły pojawiać się mdłości, to pewnie się ogarnie troszkę.
Muszę tez uważać, bo bym nie chciała dużo przytyć. 😅

Ja mam wizytę za 2 tyg i to będzie 7+3, ale chciałabym sie umówić pod koniec tygodnia tego jeszcze to będzie 6
Mnie i troche męczy zgaga i troche chyba mdli. Nie jakoś koszmarnie ale i dziś rano mnie dopadło i wieczorem. Ogólnie najgorsze co może być to doprowadzić sie do głodu bo wtedy nie jest miło 😅 6 tydz jutro zaczne kiedyś musiały się mdłości zacząć 😉
 
Z miesiączki termin mam na 10 listopada… w grudniu 2023 roku poroniłam w 8 tygodniu. Mam 5 letniego synka. Natomiast przez sytuację z grudnia jestem w strachu.
Jak się czujecie ? Ja mam wizytę dopiero 18.03… po konsultacji telefonicznej z lekarzem.
Ja ogólnie okej ale pobolewa mnie podbrzusze dziś tak mocniej jak na miesiaczke promieniuje i mam już panikę w oczach…
 
reklama
Jutro kończe 5 tydzień, jeszcze dwa tygodnie do wizyty .... jak tu wytrzymać cierpliwie to ja nie wiem. Dopóki nie zobacze na usg to mi nawet ciężko uwierzyć że ja w ciąży jestem , tyle czekania jeszcze przede mną 🙈

kto ma w przyszłym tyg wizyte i który to będzie tydzień? To chociaż pokibicuje ☺️
Ja mam pierwszą 13.03, to będzie 6 TC, ale to dlatego, że już miałam umówione USG w poradni leczenia niepłodności i pani powiedział, ze jak mam i tak zaklepany termin, to żebym przyszła :) Kolejne u mojego lekarza mam w 8 TC i celowałam właśnie w 7-8 TC, żeby na 100% już coś było widać, szczególnie, że mam późno owulację i obstawiam, że ciąża pewnie będzie młodsza.
Czesc dziewczyny
Witam w sobote. U nas okropna pogoda, zimno ale poszlam z synkiem na basen, rano pocwiczylam 30 min fitness. Obiecalam sobie ze w ta ciaze o siebie na serio zadbam bo w 1ej jadlam bez umiaru, tona chleba, slodycze i przytylam 20kg i do teraz jeszcze mi lezy. Takze musze bardzo uwazac 😞
Zdrowa dieta, ruch, pilates.

Ja mam wizyte 24 marca to bedzie 6+0 . Mysliscie ze serduszko juz bedzie widoczne& slyszalne. Nie wiem czy to nie za wczesnie
Ja teraz zaczynam 2 kg grubsza niż w pierwszej ciąży, najpierw straciłam 4 kg, a ostatecznie rodziłam z +7 kg od wagi wyjściowej. Teraz znów chciałabym trochę zbić wagę w początkowej fazie, ale wtedy chodziłam do dietetyka, a teraz liczę, że może uda mi się samej...
 
Do góry