reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Witam się z Wami nieśmiało i mam nadzieje, ze już tu zostanę.🙈 TP 10.11, a za 6 dni miała być @. Testy i dzisiejsza beta potwierdziły ciążę, a w piątek idę na kolejna betę + progesteron.
Jestem bardzo zestresowana, bo pod koniec listopada straciłam ciążę, a teraz się udało w 2 cyklu starań. Boje się powtórki..
A tak to na pokładzie już dwójka dzieciaczków. 😄
 
Cześć Dziewczyny 😊 ja również nieśmiało dołączam - moja wczorajsza beta z dnia @ 341. W październiku poroniłam w 9 tc (ciąża „udała się” przy pierwszym podejściu), teraz ponownie ciąża zaskoczyła przy pierwszych próbach. Ostatnim razem miałam od początku złe przeczucia, bo przez pierwsze 2tc plamiłam. Teraz czuję, że wszystko będzie dobrze i zachęcam wszystkie dziewczyny do podobnego nastawienia 🥳💪
 
Co ma być to będzie dziewczyny 🍀 chyba nie za duży mamy wpływ przynajmniej na samym początku , to plamienie troche mi przypomniało że jednak ciąża to nie 'normalny' stan i trzeba troche sobie odpuscić
U mnie na razie ok , na papierze sucho . Myśle czy isć dziś na progesteron czy poodpoczywać i sie nie kręcić . Jutro ide na drugą bete to wtedy bym mogla zrobić progesteron 🤔 no i wizyte mam jutro o 10.40 boje sie jakiejs ciazy pozamacicznej bo troche zakuwa mnie po lewej stronie 😐
 
Co ma być to będzie dziewczyny 🍀 chyba nie za duży mamy wpływ przynajmniej na samym początku , to plamienie troche mi przypomniało że jednak ciąża to nie 'normalny' stan i trzeba troche sobie odpuscić
U mnie na razie ok , na papierze sucho . Myśle czy isć dziś na progesteron czy poodpoczywać i sie nie kręcić . Jutro ide na drugą bete to wtedy bym mogla zrobić progesteron 🤔 no i wizyte mam jutro o 10.40 boje sie jakiejs ciazy pozamacicznej bo troche zakuwa mnie po lewej stronie 😐
Jednodniowe plamienie w okolicach terminu miesiączki podobno zdarza się dość często :) także głowa do góry i myśl pozytywnie :)

Jeśli ma Cię to uspokoić to przy becie pewnie warto też zrobić progesteron :)
 
Jednodniowe plamienie w okolicach terminu miesiączki podobno zdarza się dość często :) także głowa do góry i myśl pozytywnie :)

Jeśli ma Cię to uspokoić to przy becie pewnie warto też zrobić progesteron :)
Masz racje z tym plamieniem w okolicach terminu miesiaczki bo przy 2 poprzednich ciążach miałam takie,ale nie jasnoróżowe czy czerwone tylko takie brązowe więc nie wiem czy to to samo.
Wlasnie mysle czy jest sens z tym progesteronem jutro pewnie i tak mi gin go przepisze pamietam ze duphaston bralam kiedys wlasnie na te plamienia.
 
reklama
Cześć dziewczyny! I ja tutaj się nieśmiało przywitam, termin z apki na 5/6 listopad. Beta robiona w środę 24.4 a prog 17. Jutro jadę na powtórkę.
Strasznie się stresuję, ponieważ to pierwsza ciąża po prawie 4 latach starań 🥺
Trzymam kciuki, żeby u każdej wszystko rozwijało się pięknie ♥️
 
Do góry