reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Cześć! Ja dzisiaj miałam USG :)
Chciałam sprawdzić czy wszystko ok, bo praktycznie ustąpiły mi wszystkie objawy (oprócz problemów ze spaniem) i trochę mnie to martwiło.
Według OM termin to 10.11, a z USG wynika 04.11, także ciąża ciut starsza. Na poprzednim badaniu wyszło podobnie, więc z tego wynika, że u mnie 9+3 dzisiaj :D mój mały człowieczek ma 2,58 cm 😍
 
U mnie ustąpiły mdłości i częściowo zgaga, mam też trochę więcej siły niż na początku, ale już drugi dzień boli mnie w podbrzuszu, tak w okolicy jajników. Nie jest to jakiś ciężki ból, po prostu czuję, że coś tam się dzieje. Niby wiem, że to normalne, ale denerwuję się czy wszystko tam ok... Macie podobne bóle? U mnie dziś 7t4d
 
U mnie ustąpiły mdłości i częściowo zgaga, mam też trochę więcej siły niż na początku, ale już drugi dzień boli mnie w podbrzuszu, tak w okolicy jajników. Nie jest to jakiś ciężki ból, po prostu czuję, że coś tam się dzieje. Niby wiem, że to normalne, ale denerwuję się czy wszystko tam ok... Macie podobne bóle? U mnie dziś 7t4d
Ja co prawda 8+4 ale bóli podbrzusza za czesto nie mam , ale na pewno to normalne, w poprzednich ciążach miałam. Pomaga magnez lub nospa
 
U mnie ustąpiły mdłości i częściowo zgaga, mam też trochę więcej siły niż na początku, ale już drugi dzień boli mnie w podbrzuszu, tak w okolicy jajników. Nie jest to jakiś ciężki ból, po prostu czuję, że coś tam się dzieje. Niby wiem, że to normalne, ale denerwuję się czy wszystko tam ok... Macie podobne bóle? U mnie dziś 7t4d
Mnie pobolewa, nie jest to jakiś straszny ból, ale daje o sobie znać. Idzie też na plecy. Mam tyłozgięcie macicy. Aż mi się bóle krzyżowe z porodu przypomniały 😬 Mdłości zdają się nie mieć końca 🫣
 
U mnie ustąpiły mdłości i częściowo zgaga, mam też trochę więcej siły niż na początku, ale już drugi dzień boli mnie w podbrzuszu, tak w okolicy jajników. Nie jest to jakiś ciężki ból, po prostu czuję, że coś tam się dzieje. Niby wiem, że to normalne, ale denerwuję się czy wszystko tam ok... Macie podobne bóle? U mnie dziś 7t4d
Nie martw się, mnie od tygodnia albo i dłużej może nie tyle co boli brzuch, ale mam takie wrażenie i czuję, że tam się coś dzieje a z dzidzią wszystko okej. Powiększa się domek dla maluszka.
 
reklama
U mnie ustąpiły mdłości i częściowo zgaga, mam też trochę więcej siły niż na początku, ale już drugi dzień boli mnie w podbrzuszu, tak w okolicy jajników. Nie jest to jakiś ciężki ból, po prostu czuję, że coś tam się dzieje. Niby wiem, że to normalne, ale denerwuję się czy wszystko tam ok... Macie podobne bóle? U mnie dziś 7t4d
U mnie też bóle podbrzusza, zwłaszcza po prawej stronie i mam wrażenie że brzuch po tej stronie jest jakby twardszy. Jak długo stoję, albo więcej pochodzę to ból się nasila, a jak odpocznę go łagodnieje spowrotem.
 
Do góry