reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziewczyny a ja z trochę innym pytaniem czy któraś z was zmagała się z bólami stawów i bezsennością? Lekarz kazał odstawić wszystkie leki na spanie i na bol. On niewidzi problemu a ja umieram co noc niewiem jak podejść do problemu. Tym bardziej że ciaza nie planowana i nie myślałam że tak drastycznie będę musiała wszystko odstawiać.
Ja w poprzedniej ciąży i w tej nie mogę w nocy spać. Jak i wtedy tak i teraz lekarze nic nie proponują. " tak to już jest " 😞
 
reklama
Ja sobie jeszcze tylko jako ciężarna;) pozwolę odpowiedzieć. :D 😀 Ja byłam na dość długim urlopie ponad 10 dni w Polsce plus za granicą dwa państwa odwiedziliśmy. Pojechałam po wylaniu się krwiaka, z zagrożona ciąża, to był 10-11 tydzień. Rzygałam jak kot, nic nie miałam z tych wczasów praktycznie plus pilnowanie o luteinie 3x dsiennie. Więc moje zdanie jest takie, że jak się czujesz dobrze i nie zwracasz śmiało jedź. A jak masz mieć rewolucje to.do.kitu.
Bardzo współczuję takich wakacji 😓
 
Hej. Ja dzis mam kiepski dzien. Jakiegos dola zlapalam. No i do wizyty jeszcze 5 dni :(. Mam ogromna nadzieje ze wszytsko rozwija sie w porzadku i na tej wizycie uslysze w koncu serduszko mojego malenstwa. Po przezyciach ktore mialy miejsce rok temu (puste jajo plodowe) własnie się tego obawiam :(.
5 dni szybko zleci. Trzymam mocno kciuki żebyś zobaczyła ❤️
 
reklama
Do góry