reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

Koleżanki, tak tylko na szybko. Dziś o 12.38 przyszedł na świat mój synek, udało się SN, ważył niecałe 3400 i mierzy 53 cm. Potem napiszę więcej, teraz jestem strasznie zmęczona choć poszło dość szybko, pierwsze skurcze ok. 5:30 nad ranem. Poród trochę powikłany. Ściskam 😉
Ale numer 🥰. Gratulacje. Wow ależ niespodzianka. Cieszcie się sobą i czekam na opowieści :).
 
reklama
Koleżanki, tak tylko na szybko. Dziś o 12.38 przyszedł na świat mój synek, udało się SN, ważył niecałe 3400 i mierzy 53 cm. Potem napiszę więcej, teraz jestem strasznie zmęczona choć poszło dość szybko, pierwsze skurcze ok. 5:30 nad ranem. Poród trochę powikłany. Ściskam 😉
Gratulacje ❤️ mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej 🙂
 
Czas i na nas . Dziś o 2 w nocy lekko zaczęłam plamić krwią , z godzinę później odeszły mi wody . Cudem zdążyłam do szpitala urodziłam w pokoju przyjęć po 10 minutach ❤️
Marcel 3330
I 55 cm

7 dni po terminie 🤗
 

Załączniki

  • EC6E20BA-25F8-4FDD-8DDD-65A05EE2BA6D.jpeg
    EC6E20BA-25F8-4FDD-8DDD-65A05EE2BA6D.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry