reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
To mogę być ja - taka spięta pierwiastka 🙈 mam traumę po zakładaniu wziernika jak mi robili hsg. Tak mnie to bolało, że płakałam jak dziecko, wstyd mi jak sobie przypomnę, ale takiego czegoś nigdy wcześniej nie czułam 🙈 jeszcze lekarz był taki młody (wyglądał w sumie na studenta, ale na pewno nim już nie był) i zakłopotany chyba tym, że mnie boli. gadał głupoty i mnie wkurzał, bo mówił "spokojnie, przecież to nie boli" 😅 no nie, tak sobie jęczę i popłakuję 😅 nie wiem czemu tak to wtedy odczuwałam, może przez tyłozgięcie? Zresztą teraz to mnie boli nawet USG dopochwowe, o seksie nie wspominając, więc co do wziernika też już nie mam złudzeń 🙈
Byłaś u fizjoterapeutki uroginekologicznej? One pomagają na takie bóle, prawdopodobnie mięśnie dna miednicy są mocno pospinane... na pewno seks nie powinien boleć 😕 jeśli przed porodem Ci się nie uda, polecam wybrać się koniecznie po. Fizjo uro mają różne sposoby na rozluźnienie mdm, pokazują ćwiczenia, sposoby radzenia sobie z bólem, także porodowym...
Ja w ciąży bylam 2 razy, bardzo dobrze wspominam, na pewno też się wybiorę po porodzie, żeby zobaczyla, jak to się tam wszystko trzyma i czy trzeba mi jakoś pomóc :)

Co do pełni - na mnie też nie działa, spalam calkiem niezle, jedynie 2 razy czulam bol brzucha :p wczoraj też chyba pierwszy raz poczułam cos na kształt skurczu, spiął mi się cały brzuch i bolalo na dole, tak rwąco... przeszło po minucie i już się nie powtórzyło 😀 dobija mnie trochę psychicznie to czekanie i to, że nie wiadomo, na kiedy się szykowac. Codziennie się zastanawiam, czy to może dzisiaj, też bym wolala znać termin, żeby się trochę wyluzować 😀 więc mimo że chciałabym rodzić sn, takie umawiane cc ma swoje plusy.
 
Halo :)
Wczoraj pełnia się zaczęła i czy jakieś bobo opuściło brzuszek? Nie liczyłam na to u siebie, bo na mnie pełnia nie działa ;). Chyba, że na stopień wkurzenia 🤣😂
@Józia89. Co tam u Was? Jak malutka? Dzwoniłaś do swojej lekarki?
@RedLady ja już mam zaawansowany babybrain 🤣😂.
Tak, jest nowy człowiek. Bardzo dziękuje całemu personelowi ze szpitala klinicznego na Karowej za opiekę i wsparcie.
IMG_20221107_203653.jpg
 
Halo :)
Wczoraj pełnia się zaczęła i czy jakieś bobo opuściło brzuszek? Nie liczyłam na to u siebie, bo na mnie pełnia nie działa ;). Chyba, że na stopień wkurzenia 🤣😂
@Józia89. Co tam u Was? Jak malutka? Dzwoniłaś do swojej lekarki?
@RedLady ja już mam zaawansowany babybrain 🤣😂.
U mnie to nawet chyba pełnia nie da rady😂 szykuję się na piątkową indukcję bo coś czuję, że samo nie ruszy. A co do babybrain to u mnie już jest najwyższy stopień wtajemniczenia🙈 najgorzej że w pracy ogarnięcie podstawowych rzeczy czasem zajmuje mi 2 razy więcej czasu🙈
 
U mnie to nawet chyba pełnia nie da rady😂 szykuję się na piątkową indukcję bo coś czuję, że samo nie ruszy. A co do babybrain to u mnie już jest najwyższy stopień wtajemniczenia🙈 najgorzej że w pracy ogarnięcie podstawowych rzeczy czasem zajmuje mi 2 razy więcej czasu🙈
Ja idę w czwartek do mojego... i jakby mi dał skierowanie już w czwartek, to pójdę chyba też wieczorem. Założą cewnik/balonik i 11 mężu będzie miał prezencik :).
 
@MamaZuzu gratulacje!

@RedLady to ty jeszcze pracujesz? No ja cię szczerze podziwiam. Chodzisz do pracy czy robisz home office?

@maszak na moim skierowaniu jest napisane 39 tc. Tak więc mam je w ręku, ale skorzystać mogę w poniedziałek 🙂

Na mnie pełnia zadziałała tak, że byłam głodna jak wilk i nieśpiąca. W związku z powyższym dziś cała zadowolona o 8 rano byłam w trakcie wstawania z łóżka, ale ocknęłam się nagle 2.5 godziny później 😳😳 zasnęłam w momencie, jak już chciałam wstać.
 
reklama
Do góry