reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku 😘 musi!
Który to tydzień u ciebie? Jak się ogólnie czujesz?
18 tydzień plus 4 dni choć u doktorki będzie pewnie 3 dni 😉
To moja pierwsza ciąża tzw tak daleko zaszliśmy.
Za mną trzy poronienia między 6 a 9 tygodniem.

Ogólnie czuje się dobrze.
Oszczędny tryb życia i dzień na dniem płynie ale jeszcze sporo przed nami.


A Ty jak się czujesz ? Który tydzień?
Masz już dzieciaki czy to pierwsza Twoja ciąża?
 
Trzymam za Was kciuki! Daj koniecznie znać po wizycie co tam słychać u małego człowieka 😊❤️
Mały czlowieczek spal w najlepsze ❤❤
Serduszko pięknie biło ❤❤

Martwię się trochę bo doktorka coś mówiła że mam łożysko kurcze nie pamiętam dokładnie nie to przodujące że na szyjce ale jest nad szyjka mówiła że do 22 ma czas się jeszcze podnieść.
 
Mały czlowieczek spal w najlepsze ❤❤
Serduszko pięknie biło ❤❤

Martwię się trochę bo doktorka coś mówiła że mam łożysko kurcze nie pamiętam dokładnie nie to przodujące że na szyjce ale jest nad szyjka mówiła że do 22 ma czas się jeszcze podnieść.

W pierwszej ciazy na polowkowym wyszlo mi, ze mam lozysko przodujace brzeznie. Tzn ze jest polozone blisko szyjki i troche ja przyslania/dotyka, ale nie zaslania ujscia. Ale wszystko sie ladnie podnioslo pozniej 😊
 
W pierwszej ciazy na polowkowym wyszlo mi, ze mam lozysko przodujace brzeznie. Tzn ze jest polozone blisko szyjki i troche ja przyslania/dotyka, ale nie zaslania ujscia. Ale wszystko sie ladnie podnioslo pozniej 😊
No właśnie ja chyba coś podobnego mam choć doktorka mówiła że nie zasłania ani nie dotyka jest nad szyjka ale w bliskiej odległości. I trochę się martwię czy faktycznie się podniesie ?
Czy mam mieć całkowicie nakaz leżenia ?
Martwię się.
Jak to było u Ciebie?
 
reklama
No właśnie ja chyba coś podobnego mam choć doktorka mówiła że nie zasłania ani nie dotyka jest nad szyjka ale w bliskiej odległości. I trochę się martwię czy faktycznie się podniesie ?
Czy mam mieć całkowicie nakaz leżenia ?
Martwię się.
Jak to było u Ciebie?

Nie mialam zadnych plamien, ani innych negatywnych objawow, wiec nie musialam lezec, ani sie oszczedzac. U ciebie skoro nie dotyka tylko jest blisko to na spokojnie wystarczy obserwowac. Najczesciej takie lozysko wraz ze wzrostem macicy idzie do gory.
 
Do góry