reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Hejo Mamusie
Jak się dziś czujecie? Ja jakoś średnio, ciśnienie niskie 106/86 , a puls 104 choć niby spadło na 97. Na badaniach byłam tez. Za tydzień w dzień taty wizyta, może dzidziol się ujawni ?
A dzidziol juź codziennie po kilka razy się odzywa :).
U mnie ciśnienie 100/60... słabo się czuję, mdłości się znowu pojawiły, a już przecież nie było... nie wiem czy z tym osłabieniem umawiać się jakoś szybciej czy co...
 
Ja mierzę rzadko, na razie mam w normie, ale ogólnie raczej mam niższe niż wyższe 😉 w poprzedniej ciąży musiałam sprawdzać dwa razy dziennie i potrafiłam mieć coś około 70/40 🙈 ale nawet jakoś funkcjonowałam 😅 a dziś u mnie chłodno, popołudniu i w nocy popadało - cieszę się z tego, bo było bardzo sucho i moje roślinki odżyją 🙂 a dziś byłam u mojej fryzjerki, więc i fryz na lato odświeżony 😜
 
Witam, mi kazano mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie, ponieważ u lekarki zawsze mam 140 i wyżej. Rodzinny lekarz przepisał tabletki i kazał ciśnienie utrzymywać od 110 do 130. Mierze każdego ranka i wieczorem, raczej rzadko przekracza 130. A ginekolożka na mnie krzyczy, bym każdy dzień brała tabletkę nie zależnie od rezultatu pomiaru, bo mi przepisano 🙈
 
Witam, mi kazano mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie, ponieważ u lekarki zawsze mam 140 i wyżej. Rodzinny lekarz przepisał tabletki i kazał ciśnienie utrzymywać od 110 do 130. Mierze każdego ranka i wieczorem, raczej rzadko przekracza 130. A ginekolożka na mnie krzyczy, bym każdy dzień brała tabletkę nie zależnie od rezultatu pomiaru, bo mi przepisano 🙈
:o Przecież niektóre osoby u lekarzy zawsze mają podwyższone ze stresu i to zjawisko ma nawet jakąś swoją fachową nazwę ;)
 
:o Przecież niektóre osoby u lekarzy zawsze mają podwyższone ze stresu i to zjawisko ma nawet jakąś swoją fachową nazwę ;)
W przeszłej ciąży byłam u kardiologa, mówił mi, że mogę bać się lekarzy, dlatego ciśnienie zawsze będzie wysokie w przychodni. W tym roku chyba wyszedł na emeryturę, w przychodni nie zostało kardiologów. Więcej ufam go słowom i nie biorę tabletek, ale spróbuj udowodnić innym... Nie ma tu ginekologów, którym ufała bym. Ale ze względu na pracę nie mogę jeździć dalej od domu - dyrektor w czasie pracy nie wypuścił by na parę godzin. A z rana i wieczorem korki w mieście
 
reklama
Do góry