reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Hejo Mamusie
Jak się dziś czujecie? Ja jakoś średnio, ciśnienie niskie 106/86 , a puls 104 choć niby spadło na 97. Na badaniach byłam tez. Za tydzień w dzień taty wizyta, może dzidziol się ujawni ?
A dzidziol juź codziennie po kilka razy się odzywa :).
Samopoczucie dobre 😀
Ciśnienie chyba też dobre mam 105 / 62 a puls 89.

A jak często mierzycie cisnienie ? Codziennie ?
Bo szczerze ja mierze może z raz na tydzień. Czuję się dobrze to nie mierze ale nie wiem może trzeba mierzyć codziennie?
 
Samopoczucie dobre 😀
Ciśnienie chyba też dobre mam 105 / 62 a puls 89.

A jak często mierzycie cisnienie ? Codziennie ?
Bo szczerze ja mierze może z raz na tydzień. Czuję się dobrze to nie mierze ale nie wiem może trzeba mierzyć codziennie?
Ja mierzę tylko jak czuję się źle lub głowa boli (raz na 2 tyg i rzadziej). A puls kiedy przyspiesza to wiem, bo w spoczynku potrafi zacząć pracować jakbym biegła.
 
Samopoczucie dobre 😀
Ciśnienie chyba też dobre mam 105 / 62 a puls 89.

A jak często mierzycie cisnienie ? Codziennie ?
Bo szczerze ja mierze może z raz na tydzień. Czuję się dobrze to nie mierze ale nie wiem może trzeba mierzyć codziennie?
Ja w sumie w ogóle nie mierzę, tylko na wizycie u lekarza :p Ale ja nie mam problemów z ciśnieniem
 
No ja za młodych lat czyli gdzieś z 15 lat temu to miewałam niskie ciśnienie 90 na 70 , 85 na 60. Bardzo niskie miałam kiedyś ale dobrze się czułam teraz mam wyższe bo gdzieś koło 110-120 / 80-90.

No ja mierze raz na tydzień i to jak pamiętam 🤪 bo ogólnie to u doktorki mam mierzone ciśnienie i mówi że mam bardzo dobre.
Więc nie mierze w domu.
 
reklama
Zazdroszczę Wam dobrego ciśnienia u lekarza. Ja zawsze jestem całą zestresowana z ciśnieniem 150/100. 🤫 Z tego powodu muszę prowadzić dzienniczek z pomiarami ciśnienia i codziennie rano uzupełniać. Na szczęście w domku zawsze jest ok - 110/70. 😊
 
Do góry