reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Nie martw sie, takie bole sa normalne. Czytalam ostatnio ze bole w krzyzu, w ledzwiach i w ogole w tamtych okolicach moga byc tez spowodowane zwiekszonym cisnieniem w brzuchu. Oprocz tego to hormony tez tak dzialaja, wydziela sie relaksyna i dlatego moze nas łupać m. in. w plecac :) Mam nadzieje, ze Ci przejdzie, bo taka pozycja siedzaca jest niewygodna przy takich dolegliwosciach :(
Dziękuję za słowa otuchy! Właśnie takie bóle miałam w pierwszych tygodniach i ustały a dziś znienacka złapało znowu. No właśnie już nie wiem jak mam siedzieć. A wczoraj doktor pytał czy chce L4 to odmówiłam bo póki co jest ok, to sobie wykrakałam 😅
 
Ale mnie zaczęło boleć w krzyżu, i lekko brzuch boli 🥺 i zaczęłam się martwić. A akurat w pracy siedzę i nie mogę iść do domu, w dodatku przy komputerze cay dzień... 🙄
U mnie tak samo, praca przy komputerze. I tak po ok godzinie, jeżeli nie wstane i nie pochodzę chwili, to dostaj okropnych bóli brzucha i w pachwinach🙄Ból jest aż przeszywający, także godzina przy komputerze potem min 10min przerwy.. tyle dobrze, że mam taką możliwość.
 
Dziewczyny dostałam informację że mam podać listę osób do dodania do grupy prywatnej. Czy mogę was prosić o napisanie do mnie na priv te dziewczyny które chcą tam być ( oprócz tych co mam zapisane na pierwszej stronie -bo tutaj liste mam )
Dobra, to ja jestem na pierwszej stronie to nie zaśmiecam ci skrzynki 😁
 
Dziewczyny dostałam informację że mam podać listę osób do dodania do grupy prywatnej. Czy mogę was prosić o napisanie do mnie na priv te dziewczyny które chcą tam być ( oprócz tych co mam zapisane na pierwszej stronie -bo tutaj liste mam )
Napisalam ☺
Dziękuję za słowa otuchy! Właśnie takie bóle miałam w pierwszych tygodniach i ustały a dziś znienacka złapało znowu. No właśnie już nie wiem jak mam siedzieć. A wczoraj doktor pytał czy chce L4 to odmówiłam bo póki co jest ok, to sobie wykrakałam 😅
O matko, jak sobie przypomne bole brzucha na poczatku (okolo 5-6 tc) to az mi sie slabo robi. Bylam jeszcze przed wizyta u lekarza, balam sie brac czegos na bol bez konsultacji i zwijalam sie z bolu 😞
 
reklama
Do góry