reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny od mojego wpisu jest już 30 nowych stron🤪
Byłam wczoraj na wizycie na NFZ żadnego usg nie robili bo ja stwierdziła pani profesor a po co! Dostałam skierowanie na prenatalne mam się stawić 20 kwietnia

Nie rozumiem co za problem dla nich zrobić usg. Jak jest późniejsza ciąża, zwłaszcza gdy już się czuje ruchy malucha to usg można robić rzadziej, ale na takim wczesnym etapie to jednak fajnie dla spokoju wiedzieć ze wszystko ok. Dlatego ja jednak wole prywatnie chodzic…
 
reklama
Troszkę niewyraźne, bo tym razem zrobił mi usg przez brzuch. Z bobo wszystko w porządku 🥰🥰 Są rączki, nóżki, tułów, główka, bije serduszko. Jestem szczęśliwa, bardzo się stresowałam tą wizytą 😌😌
 

Załączniki

  • 272665FA-E57F-42FE-A053-079B6FE5B406.jpeg
    272665FA-E57F-42FE-A053-079B6FE5B406.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 89
Ogólnie urodziłam się z dziurą w serduszku. Ale się zrosła, jednak przez ostatnie dwa lata coraz gorsze mam badania. I przeraża mnie też to, że ostatnie dziecko straciłam przez tachykardie.
U mnie też kiedyś już w dorosłym wieku stwierdzono jakis ubytek, ale potem inny lekarz stwierdził, ze tamten się mylił 🤷‍♀️ i w sumie już nie byłam tego sprawdzać. A masz jakieś objawy?
 
W
Kurde, glukoza na czczo mi wyszła 101 😳
A tak zastanawialam się czy te gofry z dżemem jeść wieczorem...😅
Ja mam badania jutro, dzisiaj miałam się pilnować, ewentualnie rano na coś na słodkiego sobie pozwolić 🙈
A zapomniałam, że obiecałam pomóc mamie piec ciasta na jej jutrzejsze imieniny, No i co chwile łyżka kremu czy pieczonych jabłek do szarlotki ląduje przypadkowo w ustach 😂

Ale już na dzisiaj koniec pieczenia, wiec mam nadzieje ze jakaś zbilansowana kolacja i duuuża ilość wody pomogą 🤞🏻
 
Dziewczyny pytanie bo nie pamiętam czy tak miałam w 1 ciąży. Obecnie 9+5 i co jakiś czas mam taki śluzowaty glut (nie wiem jak to inaczej nazwać). Jest on podłużny i rozciągliwy jak te zabawki co przyklejały się do powierzchni i rozciągały. 😅😅 Ginekologa mam w piątek ale zastanawiam czy inni też taka mają czy raczej nie jest to normalne...
 
reklama
Do góry