reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny kiedy u was zaczęły się mdłości? Mnie boli brzuch jakbym kolkę miała, przed ciążą ćwiczyłam i to pomagało na trawienie, a teraz czuję się jakbym się zasiedziała. Od samego czekania na te mdłości jest mi niedobrze bo boję się, że zwymiotuję przy uczniach, a chciałabym jeszcze popracować :-) :)
 
reklama
Dziewczyny kiedy u was zaczęły się mdłości? Mnie boli brzuch jakbym kolkę miała, przed ciążą ćwiczyłam i to pomagało na trawienie, a teraz czuję się jakbym się zasiedziała. Od samego czekania na te mdłości jest mi niedobrze bo boję się, że zwymiotuję przy uczniach, a chciałabym jeszcze popracować :-) :)
Ja mam delikatne, czasami trochę większe gdzieś od początku 8 tygodnia się zaczęły, może koniec 7go. Ale są tylko rano z głodu.
 
Ja mam delikatne, czasami trochę większe gdzieś od początku 8 tygodnia się zaczęły, może koniec 7go. Ale są tylko rano z głodu.
Ja ciągle coś jem, szczególnie w szkole bo z głodu robi mi się słabo, a i tak czuję że schudłam bo na nic nie mam ochoty, wmuszam w siebie wafle ryżowe, suchy chleb i migdały bo rano nic innego nie mogę przełknąć.
 
Dziewczyny od mojego wpisu jest już 30 nowych stron🤪
Byłam wczoraj na wizycie na NFZ żadnego usg nie robili bo ja stwierdziła pani profesor a po co! Dostałam skierowanie na prenatalne mam się stawić 20 kwietnia
 
Kurde, glukoza na czczo mi wyszła 101 😳
A tak zastanawialam się czy te gofry z dżemem jeść wieczorem...😅
Ja w pierwszej ciąży wieczorem przed testem zjadłam pół piernika i z litr soku pomarańczowego wypiłam, później musiałam leżeć trzy dni w szpitalu, żeby powtórzyć test i badać cukry po każdym posiłku, ale wszystko było ok. Teraz też się obawiam cukrzycy ciążowej bo już od jakiegoś czasu rano mam cukier w okolicach 110.
 
Aaa dziewczyny jeśli chodzi o tętno i płeć. To przypomniałam sobie, że mam przecież aplikację angel sound i tam mam wszystkie tętna młodego ;) licząc od 13 tyg... i miał 139 - 153 także u nas się to nie sprawdziło.
 
reklama
Do góry