reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
A który tydzień macie obecnie? Pochwalcie się usg w najbliższym czasie, moja wizyta za tydzień 😊
U mnie 5t1d, miałam USG w poniedziałek i był pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym. Następna wizyta za tydzień 🙂
IMG_20220316_165327.jpg
 
Jestem po wizycie. Jest zarodek i serduszko, wszystko w jak najlepszym porządku ❤️❤️ Według USG jest to 6 tydzień i 3 dzień, czyli tak jak wynika z mojej ostatniej miesiączki 😄 Nie mam żadnych krwiaków ani nic takiego, do końca nie wiadomo dlaczego są plamienia, ale mam się tym nie przejmować :) Podobno czasami tak bywa. Profilaktycznie mam brać duphaston
Tak się cieszę! Kamień spadł mi z serca po tej wizycie ❤️
 

Załączniki

  • 81D2BA1E-1EFC-424A-A217-0A81DBE9EF4F.jpeg
    81D2BA1E-1EFC-424A-A217-0A81DBE9EF4F.jpeg
    137,7 KB · Wyświetleń: 62
No to my praktycznie w jednym czasie 😁 a kojarzysz w jaki dzień mogłaś mieć owulację? My zaszaleliśmy 15.02 ale testów owulacyjnych nie robiłam więc nie wiem czy w ten dzień była owulacja czy później, bo nie chciałam się nakręcać jak miesiąc wcześniej i nie zwróciłam na to uwagi tym razem 🙈
Wydaje mi się, że miałam owulację 11.02 lub 12.02 ale nie wiem na pewno, bo nie robiłam testów owulacyjnych :) 21.02 miałam obfite plamienie i sądzę, że wtedy miała miejsce implantacja 😃
 
reklama
Do góry