reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, fajnie, że mogę do Was dołączyć. 🥰 To moja pierwsza ciąża. Aktualnie skończyłam 7 tydzień. Pierwsze USG robiłam 5+2 - już wtedy było widać 2 mm zarodek i pulsujący zalążek serduszka. Dzień przed USG robiłam ostatnią betę i o ile dobrze pamietam wyniosła ponad 23 tys. Do tego momentu było super, a już kolejnego dnia dopadły mnie mdłości. Napar z imbiru wjeżdża litrami. Nie ma co z utęsknieniem czekać na grubsze objawy, bo to nic przyjemnego, wiec jeśli Was nie mdli to tylko się cieszyć 😉 W piątek lecę na drugie USG. Trzymajcie kciuki, żeby było OK! 🤞🏻
Wow gigantyczna beta na 5w2d ❤️ Gratki
 
Dziewczyny, a które jeszcze miały USG, że serduszko biło? I na kiedy macie termin?
Ja mam 29lat i to moja trzecia ciąża, mamy już dwóch synków 8 i 2latka :) ale wtedy tak nie panikowałam.. nie wiem czy z wiekiem robi się gorzej czy to te czasy.. jutro wizyt, ale im bliżej tym się bardziej stresuje.
Betę robiła w zeszłym tygodniu to miałam 511 a po 48h 1340, z moich wyliczeń termin na 8listopada.
Ja wczoraj 5w5d , zarodek o dzień większy serduszko zasuwało. Termin z OM na 10 listopada. Bety podawałam wcześniej ale miałaś jakieś podobne do Ciebie wartości :)
 
Ooo to mnie pocieszyłaś! Bo siedzę i myślę co to jutro będzie na tym USG.. już z tego wszystkiego jeść mi się odechciało tak mnie mdli dzisiaj 🙈
Cieszę się bardzo moja beta z poniedziałku była ponad 6000 wiec myślałam ze jeszcze serduszka nie będzie a tu taka niespodzianka :)
 
Jestem po wizycie. Jest zarodek i serduszko, wszystko w jak najlepszym porządku ❤️❤️ Według USG jest to 6 tydzień i 3 dzień, czyli tak jak wynika z mojej ostatniej miesiączki 😄 Nie mam żadnych krwiaków ani nic takiego, do końca nie wiadomo dlaczego są plamienia, ale mam się tym nie przejmować :) Podobno czasami tak bywa. Profilaktycznie mam brać duphaston
Tak się cieszę! Kamień spadł mi z serca po tej wizycie ❤️
I pol centymetra dorodnego człowieka :) gratulacje !
 
@Goodka
@PaulaMat
A następne terminy na kiedy macie? Jeszcze zwykle czy już 1 prenatalne będą?
Za dwa tygodnie z wynikami badań z krwi tych standardowych na początku ciąży . Moja lekarka robi usg co wizytę, ale ja chodzę prywatnie, bo terminy na NFZ do dobrych lekarzy to bym chyba musiała pol roku temu zaklepywać . Potem będzie Pappa ( wiek i wcześniejsze epizody ) . Ja jeszcze będę chciała zrobić prenatalne Panoramę albo Nifty Pro.
 
reklama
Do góry