reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!! 😍😍 ja dziś umówiłam pierwszą wizytę na 6 kwietnia. A od dziś zaczynam robić zastrzyki z heparyny i jeść duphaston.
 
Z moich obliczeń na 8.11, ale jutro idę do lekarza i zobaczymy jak wyjdzie z USG 😁 ostatnią miesiączkę miałam 30.01 a cykle ok.30dni. Ostatnio na betę musiałam czekać 24h, masakra jakaś.. a co do spania, to zazwyczaj chodziłam spać po 24, a teraz nie mogę doczekać nawet do 22 😂
A też masz nieregularne miesiączki? 🤔
Właśnie. Czekanie na wynik mnie wykończy. 😅
Mam podobnie z tym spaniem. A do tego syn ma zapalenie oskrzeli, już czuję, że mnie coś bierze. 😅
Umówiona jestem na jutro do ginekologa. Szybko, ale może coś mi przepisze, bo ostatnie dwie ciąże straciłam.
Nie liczę, że coś tam zobaczę. 🙂
 
Z moich obliczeń na 8.11, ale jutro idę do lekarza i zobaczymy jak wyjdzie z USG 😁 ostatnią miesiączkę miałam 30.01 a cykle ok.30dni. Ostatnio na betę musiałam czekać 24h, masakra jakaś.. a co do spania, to zazwyczaj chodziłam spać po 24, a teraz nie mogę doczekać nawet do 22 😂
ja też zawsze chodziłam spać po 24, a teraz już leżę w łóżku i najchętniej poszłabym spać 😂
 
A też masz nieregularne miesiączki? 🤔
Właśnie. Czekanie na wynik mnie wykończy. 😅
Mam podobnie z tym spaniem. A do tego syn ma zapalenie oskrzeli, już czuję, że mnie coś bierze. 😅
Umówiona jestem na jutro do ginekologa. Szybko, ale może coś mi przepisze, bo ostatnie dwie ciąże straciłam.
Nie liczę, że coś tam zobaczę. 🙂
A oprócz bety badałaś też progesteron? :)
 
Ja dzisiaj po wizycie, zarodek jest, coś tam migotało, ale jeszcze nie słyszałam serduszka. Lekarz mówi, że ciąża będzie młodsza, ale się w ogóle nie dziwię, bo mam nieregularne cykle, czasem nawet 38 dni, więc trudno określić kiedy była owulacji, a ja nie sprawdzałam. Generalnie wszystko w porządku, beta pokazuje, że ciąża rozwija się dobrze. Dał mi Duphaston na wszelki wypadek i od razu pobrał próbkę do cytologii. Kolejna wizyta za 3 tygodnie, żeby lepiej określić termin porodu 🙂
 
reklama
Do góry