reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

To pytanie chyba do mnie też🙈 będzie chłopaak🥰 z tego co tam czytałam, to u Ciebie tak samo? 🤔 na kiedy masz dokładnie termin?
Tak do Ciebie było pytanie tylko ze wczoraj się zalogowałam i dopiero ogarniam tą stronę zresztą efekty widać hahaha 😂🙉😜
Dokładnie, u nas też chłopak wstępnie 4 listopada. A Ty? 😊
 
reklama
Tak do Ciebie było pytanie tylko ze wczoraj się zalogowałam i dopiero ogarniam tą stronę zresztą efekty widać hahaha 😂🙉😜
Dokładnie, u nas też chłopak wstępnie 4 listopada. A Ty? 😊
U nas z OM 19 listopada ale ostatnio po badaniu był już 15 🙈 pewnie z każdym usg będzie się to zmieniało😎 ile twój mały już waży?
 
Cześć ❤️❤️
Stukna nan 25 tydzień plus 4 dni.

Mała szaleje od rana w brzuszku.
Pierwszy raz tak szaleje bo zwykle próbuje podejrzeć albo nagrać filmik to robi się cisza jakby wiedziała że jest obserwowana ❤️❤️
U nas tydzień mniej 🙈 24+4...
Mi się już udało nagrać, aczkolwiek nie jest to jeszcze takie efektowne 😅
My wczoraj z narzeczonym byliśmy pierwszy raz na szkole rodzenia 🙈 ale jak to na nfz narazie sama teoria, ale mój był przestraszony jak była mowa o kikucie🤣🤣
 
U nas tydzień mniej 🙈 24+4...
Mi się już udało nagrać, aczkolwiek nie jest to jeszcze takie efektowne 😅
My wczoraj z narzeczonym byliśmy pierwszy raz na szkole rodzenia 🙈 ale jak to na nfz narazie sama teoria, ale mój był przestraszony jak była mowa o kikucie🤣🤣

Też udało mi się raz nagrać jak mała buszowała ale dzisiaj dawała ostro 🤣
Słoneczko mamusi i tatusia ❤️❤️
 
Dziewczyny, czy któraś z Was posiada bądź na zamiar kupić wózek który jest wykonany ze skórki a nie z materiału? Zastanawiam się czy taki model nie będzie się bardzo nagrzewał itp wizualnie mi się bardzo podobają 🙂
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was posiada bądź na zamiar kupić wózek który jest wykonany ze skórki a nie z materiału? Zastanawiam się czy taki model nie będzie się bardzo nagrzewał itp wizualnie mi się bardzo podobają 🙂

Mnie siostra cioteczna odradzała że niby ta skóra pęka i nieestetycznie wygląda.
Ona przy pierwszym dziecku miała właśnie taki skórkowy wózek a przy drugim już z materiału.
 
Do góry