reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Racja 👍 My nawet przeglądamy ogłoszenia z używani wózkami bo czasem można trafić na jakieś perełki 😊
Ja mam wózek z olx, nowe za parę tys chwilowo przekraczają mój budżet bo już kupa kasy poszła na remont naszego pokoju żeby Niunia miała ciepłon i się zmieściła w ogóle 😁 a ze to i u nas pierwsze dziecko to wydatków jest masa 🙈 a wózek jakiś lepszy, jak ten okaże się słaby, kupimy w przyszłym roku 🙂
 
O jak miło 🤗🤗 jak się masz? Wiesz już gdzie chciałabyś rodzić? Bo w Rybniku aktualnie problemy i już zaczynam się stresować co to będzie na jesieni. Polecasz jakieś inne szpitale w pobliżu? 😘
Nie dawno się obudziłam ze skurczami w łydkach.. i to tak bolesnymi, że się popłakałam🥴 wczoraj mi się skończył magnez, 1 raz nie wziełam i tragedia teraz🤦🏼‍♀️
Co do rodzenia to biorę pod uwagę tylko Gliwice i Knurów, Rybnik od samego początku wyeleminowałam 😅 ale chyba bardziej się nastawiam na Gliwice, pomimo że wolałabym Knurów.. niestety wczoraj się dowiedziałam że tam nie podają znieczulenia zewnątrz oponowego, a ja chce mieć ten wybór, bo przez moje bolesne okresy wiem ile się nacierpiałam i no chciałabym sobie ulżyć☹️ aczkolwiek zobaczymy, jeszcze jak będzie bliżej porodu to sobie przedzwonie tu i tam i dopytam o wszystko🙈
 
Nie dawno się obudziłam ze skurczami w łydkach.. i to tak bolesnymi, że się popłakałam🥴 wczoraj mi się skończył magnez, 1 raz nie wziełam i tragedia teraz🤦🏼‍♀️
Co do rodzenia to biorę pod uwagę tylko Gliwice i Knurów, Rybnik od samego początku wyeleminowałam 😅 ale chyba bardziej się nastawiam na Gliwice, pomimo że wolałabym Knurów.. niestety wczoraj się dowiedziałam że tam nie podają znieczulenia zewnątrz oponowego, a ja chce mieć ten wybór, bo przez moje bolesne okresy wiem ile się nacierpiałam i no chciałabym sobie ulżyć☹️ aczkolwiek zobaczymy, jeszcze jak będzie bliżej porodu to sobie przedzwonie tu i tam i dopytam o wszystko🙈
Ojoj😩 ja też muszę brać magnez. Na razie mnie nie męczą żadne skurcze więc chyba faktycznie te tabletki działają 👍 Odnośnie szpitali przeraża mnie to, że wszedzie może być duże obłożenie bo jednak Rybnik odpadnie a gdzieś urodzić każda musi 🙈
No nic jeszcze trochę czasu więc może sytuacja się unormuje...✌️
Masz jakiś konkretny powód że odrzuciłaś Rybnik czy tak po prostu wyszło ?
 
Ojoj😩 ja też muszę brać magnez. Na razie mnie nie męczą żadne skurcze więc chyba faktycznie te tabletki działają 👍 Odnośnie szpitali przeraża mnie to, że wszedzie może być duże obłożenie bo jednak Rybnik odpadnie a gdzieś urodzić każda musi 🙈
No nic jeszcze trochę czasu więc może sytuacja się unormuje...✌️
Masz jakiś konkretny powód że odrzuciłaś Rybnik czy tak po prostu wyszło ?
No właśnie tego się boje, że miejsc braknie 🙈 mam nadzieje, że do tego czasu Rybnik będzie otwarty. Kierowałam się opiniami a to na Fb, a także z doświadczenia innych z rodziny... i wszyscy uciekają z Rybnickiego szpitala🤷🏼‍♀️ nie bezpowodu, nasz szpital nazywają umieralnią🥲 może teraz po ponownym otwarciu coś się tam zmieni..
 
No właśnie tego się boje, że miejsc braknie 🙈 mam nadzieje, że do tego czasu Rybnik będzie otwarty. Kierowałam się opiniami a to na Fb, a także z doświadczenia innych z rodziny... i wszyscy uciekają z Rybnickiego szpitala🤷🏼‍♀️ nie bezpowodu, nasz szpital nazywają umieralnią🥲 może teraz po ponownym otwarciu coś się tam zmieni..
Rozumiem. Też mam taką nadzieję
 
reklama
Do góry